Sztandarowa inwestycja Grupy Robyg ma wzięcie

W kolejnym etapie osiedla Green Mokotów, Grupy Robyg, które powstaje w pobliżu ul. Lubaszki, róg Alei Wilanowskiej, nabywców znalazło już ponad 70 proc. mieszkań. Docelowo na całym osiedlu w 8 etapach powstanie 747 mieszkań, zarówno w wersji premium, jak i standard.

Autor: Housemarket.pl 21 lipca 2017 11:56

Mieszkania w Green Mokotów – o metrażu od 33 mkw do 150 mkw – wyposażone będą w innowacyjne rozwiązania technologiczne Smart House. Jest to system ułatwiający zarządzanie domowymi sprzętami, tym samym generujący oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.

- Green Mokotów to nasza sztandarowa inwestycja. Projekt na miarę warszawskiego Mokotowa i najnowszych trendów w budownictwie. Green Mokotów wyróżnia się tym, że klienci mają do wyboru 2 wersje wykończenia – standard i premium – które obejmują ustawne i nowoczesne mieszkania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwań klientów i oddajemy w ich ręce miejską inwestycję z łatwym dojazdem do wszystkich części stolicy i wszelkiego rodzaju wygód, która równocześnie daje azyl i możliwość odpoczynku wśród zieleni. Docenią to wszyscy, którym bliska jest idea life-work balance i szukają oazy dającej nieskończoną ilość możliwości. Dodatkowo, postaraliśmy się, żeby inwestycja była na wskroś nowoczesna. Każdy lokal Green Mokotów – zarówno w wersji standard, jak i premium – wyposażony jest w standardzie, bez dodatkowych opłat w system Smart House, który pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa i obniżenie rachunków np. za prąd, a to wszystko z dostępem z urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. Wierzymy, że poszukujący nowoczesnego mieszkania blisko natury znajdą w Green Mokotów swój dom – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W skład zestawu Smart House, który kupujący otrzymują wraz z kluczami do mieszkania, wchodzą m. in.: kontroler systemu Smart House kontroler multimedialnych pilotów domowych czujnik otwarcia drzwi wejściowych i balkonowych włącznik oświetlenia termoregulator kontroler zasilania czujnik wykrywania ruchu kontroler rolet Duże zainteresowanie projektem spowodowane jest atrakcyjną lokalizacją – w pobliżu zieleni i parków, a także w niedużej odległości od Śródmieścia i centrum biurowego Warszawy oraz jednego z najpopularniejszych centrów handlowych stolicy – Galerii Mokotów.

Ponadto ta część miasta charakteryzuje się znacznym potencjałem inwestycyjnym. W rejonie Warszawy, w którym budowany jest Green Mokotów znaleźć można zarówno zaciszne parki czy tereny zielone, jak i centra handlowe, a dodatkowo w pobliżu przebiegają główne szlaki komunikacyjne miasta. Green Mokotów to propozycja m.in. dla osób poszukujących sposobu na ulokowanie oszczędności – zakup mieszkania pod wynajem, z uwagi na wysokość stóp procentowych, jest korzystniejszy od lokat bankowych.

Ten projekt Robyg przyciąga również rodziny z dziećmi oraz singli – bezproblemowy dojazd w praktycznie każdy rejon stolicy to oszczędność czasu. Wśród zalet Green Mokotów jest także bliskość terenów rekreacyjnych oraz łatwy dostęp do centrów handlowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych