Szukam nowego mieszkania. Czy są wakacyjne promocje?

Czy szukając na rynku nowego mieszkania klient trafić na wakacyjne promocje? Czy deweloperzy oferują bonusy zachęcające do zakupu mieszkań w czasie wakacji? Jakie? I w których inwestycjach?

Autor: Tamara Marczewska 04 sierpnia 2022 14:19

 • Deweloperzy oferują bonusy zachęcające do zakupu mieszkań w czasie wakacji? Jakie?
 • W których inwestycjach?
 • Sondę opracował serwis nieruchomości dompress.pl    

Promocja i oferta specjalna mają wiele znaczeń. Mogą przyjmować postać miejsca w garażu w symbolicznej cenie. Mogą być bardzo atrakcyjnym sposobem płatności, dodatkową przestrzenią, basenem, siłownią lub wykończeniem apartamentu pod klucz. 

Wybierając mieszkanie w wakacje warto sprawdzić, czy w ofercie istnieją bonusy na czas wakacji, jakie i w których inwestycjach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 • Develia SA

Polityka rabatowa to elastyczne podejście do potrzeb nabywców. A ci potrafią bardzo się różnić. Dziś skupiają się przede wszystkim na cenie. Mimo inflacji zapewniamy stałe ceny - mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Deweloper proponuje ofertę mieszkań w inwestycjach na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i Katowic. 

W części inwestycji harmonogram płatności oferowany jest w proporcji 20/80. Główna rata wymagana jest dopiero po zakończeniu budowy, tuż przed wydaniem lokalu.

- Przygotowaliśmy również pewną pulę mieszkań, w których oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe - mówi Oślizło.

 • Atal

nie planuje promocji czy bonusów. Ale klienci mogą korzystać z Wakacyjnego Programu Atal.

- Zaletą jest przede wszystkim gwarancja ceny mieszkania i elastyczny harmonogram płatności. Daje czas na załatwienie finansowania - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

 • Constructa Plus

Na ten moment nie planuje bonusów dla kupujących. Nie ma też promocji wakacyjnych.

- W obliczu trudnych do oszacowania i ciągle rosnących kosztów nie mamy przestrzeni na zachęty. Jak tylko sytuacja po stronie kosztowej się ustabilizuje, zaczniemy rozważać takie działania - mówi Joanna Janowicz, dyrektor zarządzająca w firmie Constructa Plus.

 • Firma Bouygues Immobilier Polska

Ma przygotowane oferty wakacyjne. Są dostępne w biurach sprzedaży. 

- O szczegółach można porozmawiać z doradcami, po umówieniu spotkania - zachęca Cezary Grabowski, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Bouygues Immobilier Polska.

 • Dekpol Deweloper

Tu zawsze można liczyć na ciekawe programy i promocje. Trwa kampania poleceniowa „Poleć sąsiada, odbierz nagrodę!”. Wakacyjne i promocyjne ceny mają lokale w inwestycji Lazur Park, Villa Neptun, Neo Jasień i Trimare. Dla klientów poszukujących optymalnego elementu do swojego portfela inwestycyjnego mają specjalny produkt.

- W inwestycji Neo Jasień oferujemy do sprzedaży lokale w pakiecie z wykończeniem mieszkania w cenie oraz usługą zarządzania najmem Sebastian Barandziak, prezes zarządu Dekpol Deweloper.

 • Grupa Robyg

Są wakacyjne promocje. To 5 proc. rabat na mieszkania jedno i dwupokojowe w wybranych inwestycjach.

- Niebawem do oferty dołączą nowe etapy osiedli na warszawskim Bemowie oraz nowość na Pradze - Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w grupie Robyg.

 • Ronson Development

W Ronson Development przygotowano specjalną ofertę wakacyjną. W inwestycjach Miasto moje oraz Ursus Centralny specjalne rabaty sięgają nawet do 57 tys. zł na duże mieszkania. We wszystkich warszawskich projektach jest też gwarancja stałej ceny.

- Część mieszkań w projektach Miasto Moje oraz Viva Jagodno będzie kwalifikowało się do rządowego programu wsparcia Mieszkanie bez wkładu własnego. W projekcie Tulip Wilanów, gdzie są przestronne mieszkania z antresolami, cena za mkw. rozpoczyna się teraz od 10 100 zł. Honorujemy też Kartę Dużej Rodziny - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor Sprzedaży Ronson Development.

 • Home Invest

Ma kilka atrakcyjnych bonusów dla tych, którzy zdecydują się na mieszkanie w czasie wakacji. Sierpniowe promocje są szczególnie kuszące.

W inwestycji Nadwiślańska Kaskada na warszawskiej Białołęce można kupić mieszkanie w cenie od 8 739 zł/mkw., a na Bródnie w trzecim etapie osiedla Warszawski Świt od 9 592 zł/mkw.

- Oba projekty są w budowie. Ostatnie gotowe mieszkania czekają na nabywców na Bielanach w inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 oraz w inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20, zlokalizowanej zaledwie 350 m od stacji metra Targówek Mieszkaniowy - informuje Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest.

Największy rabat, bo aż do 101 tys. zł można uzyskać przy zakupie gotowego mieszkania czteropokojowego na Bródnie, w II etapie osiedla Warszawski Świt.

- We wszystkich inwestycjach, do każdego mieszkania kupionego w wakacje można kupić miejsce postojowe w garażu z 50 proc. rabatem - dodaje dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest.

 • Lokum Deweloper S.A.

W sierpniu firma przygotowała szereg promocji na wrocławskich i krakowskich inwestycjach.

Wybrane mieszkania z oferty osiedla Lokum Verde położonego na Zakrzowie we Wrocławiu są dostępne z rabatem do 40 tys. zł.

- Zainteresowani Lokum Porto, powstającym na Starym Mieście w pobliżu Odry z pewnością ucieszy informacja, że w sierpniu przygotowaliśmy tam obniżki o 20 tys. zł na mieszkania 1-pokojowe, a część mieszkań 3- i 4-pokojowych można teraz nabyć w wyjątkowej ofercie do 80 tys. zł taniej - informuje Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper S.A.

W podwrocławskiej Sobótce, u podnóża Ślęży leży inwestycja Lokum Monte. Gotowe mieszkania są dostępne z miejscem postojowym w cenie.

Na terenie krakowskiego osiedla Lokum Vista położonego przy ul. W. Sławka, tuż obok Bonarka City Center oferujemy mieszkania 3-pokojowe z rabatem do 30 tys. zł.

Dla kupującego lokum w ramach inwestycji Lokum Siesta usytuowanej przy Parku Rzecznym Wilgi, deweloper przygotował rower elektryczny w prezencie.

- Klienci zainteresowani Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego na krakowskim Zabłociu, mogą zdecydować się na gotowe lokum z wykończeniem w cenie - mówi Michał Witkowski z Lokum Deweloper S.A.

 • Aria Development

Prawie zakończyła sprzedaż Osiedla Łomianki. W ofercie zostało jeszcze jedno, pięknie wykończone, 110 metrowe mieszkanie z antresolą.

- Ewentualne bonusy negocjujemy indywidualnie - informuje Marek Pawlukiewicz, rzecznik prasowy Aria Development.

Na początku lata Aria Development zaczęła sprzedaż i realizację trzeciego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie.

W tym etapie wprowadziła do oferty 80 mieszkań o powierzchni od 29 mkw. do 76 mkw., do których klucze planuje przekazać pod koniec przyszłego roku. To inwestycja wśród przyrody, z dogodnym dojazdy do Warszawy.

- Ceny zaczynają się od 6 200 mkw. W przypadku wybranych mieszkań w promocji można kupić miejsce postojowe za 5 000 zł. - informuje Marek Pawlukiewicz, rzecznik prasowy Aria Development.

 • Aurec Home

Wraz ze startem sprzedaży V etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki w warszawskich Włochach, 15. kwietnia br. uruchomił bezpieczny system finansowania inwestycji 20/80.

Płatność w wysokości 20 proc. ceny nieruchomości następuje po zawarciu umowy wstępnej, a pozostałe 80 proc. po zakończeniu budowy inwestycji.

Aurec Home oferuje dobrą formę finansowania i komfortowe przestrzenie do życia wokół inwestycji.

Strefy Aurec Active to miejsca z salami fitness i pilates oraz plenerowe siłownie.

- Dla najmłodszych tworzymy kreatywne przestrzenie, edukacyjne place zabaw i strefy wodne. Dorośli odpoczywają w zielonej strefie relaksu, na dachach budynków - mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

 • Eco Classic

Zuzanna Należyta, dyrektor ds. handlowych w Eco Classic wyjaśnia, że firma nie planuje specjalnych akcji promocyjnych w okresie wakacyjnym.

 • Okam

Marcin Michalec, CEO Okam raz na jakiś czas ogłasza akcje promocyjne. Rozważamy wprowadzenie jesienią specjalnej oferty w wybranych projektach.

- Na pewno będziemy o niej informować w naszych kanałach - zapewnia prezes.

 

Materiał powstał na motywach wakacyjnej sondy ofert, opracowanej przez serwis nieruchomości dompress  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych