Szybkie płatności i szybkie odpowiedzi - Echo z nowym panelem obsługi klienta

Na początku grudnia Echo uruchomiło nową wersję platformy Moje Echo – panelu do obsługi klienta po zakupie mieszkania lub lokalu. Platforma wyróżnia się takimi opcjami, jak szybkie płatności, live chat i kalendarz spotkań.

Autor: housemarket.pl 09 grudnia 2021 13:55

  • Echo usprawnia proces obsługi klienta. 
  • Klienci będą mogli obejrzeć zdjęcia z postępu prac na budowie czy skorzystać z ofert i promocji od partnerów dewelopera.
  • W odświeżonym panelu nie zabrakło również dostępu do funkcji znanych z poprzedniej wersji, takich jak rzuty lokalu i dokumenty inwestycji.

– Moje Echo jest z nami od 3 lat. Jednak dotychczas było pobocznym narzędziem, wspierającym pracę Działu Obsługi Klienta. Przez pandemię położyliśmy większy nacisk na komunikację online z klientami, którzy kupują u nas mieszkanie. Sprawdziliśmy czego oczekują i jakie są ich nowe potrzeby. Wychodząc im naprzeciw wdrożyliśmy m.in. podpis elektroniczny oraz rozwinęliśmy naszą platformę. Do standardowych funkcji, prawdopodobnie jako pierwszy deweloper w Polsce, dodaliśmy szybkie płatności oraz live chat z opiekunem klienta. Nowością jest także kalendarz spotkań. Mamy nadzieję, że te zmiany przyciągną użytkowników. Już w pierwszym tygodniu od uruchomienia panelu mamy ponad 950 aktywnych klientów, co odczuwalnie odciąża opiekunów w codziennych zadaniach – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Szybkie płatności i ułatwiony kontakt

Moje Echo to platforma służąca do obsługi klientów, którzy już kupili mieszkanie lub lokal w Echo Investment. Jej głównym rynkowym wyróżnikiem jest funkcja szybkich płatności, zsynchronizowana z harmonogramem spłat – użytkownik na bieżąco ma podgląd, ile i za co już zapłacił oraz jakie płatności i do kiedy należy uiścić. Jeśli np. chce uregulować konkretną ratę, wystarczy jedno kliknięcie aby przenieść się na stronę operatora płatności internetowych. Nabywca mieszkania w każdej chwili ma też dostęp do faktur i elektronicznych potwierdzeń płatności.
Kolejnym niestandardowym udogodnieniem jest live chat z opiekunem – klient w czasie rzeczywistym może uzyskać podstawowe informacje, bez czekania na połączenie z infolinią czy odpowiedź na maila. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz opis kolejnych kroków, które czekają nabywcę po podpisaniu umowy deweloperskiej, można znaleźć w strefie z poradnikami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kalendarz spotkań i strefa ofert

W panelu Moje Echo klienci mogą m.in. zgłosić usterkę, a dzięki kalendarzowi umówić się na odbiór lokalu, akt notarialny i spotkanie z architektem lub doradcą finansowym. Mają także dostęp do rzutów lokalu, dokumentów inwestycji oraz formularzy, potrzebnych podczas procesu zakupu i odbioru mieszkania.

– Do regularnego odwiedzania i korzystania z Mojego Echo, zachęcać będą również galeria zdjęć, pokazująca postępy prac na poszczególnych etapach budowy oraz dział oferty i rabaty, w którym klienci znajdą promocje przygotowane specjalnie dla nich przez naszych partnerów biznesowych. Obie funkcjonalności jeszcze rozwijamy i uzupełniamy, podobnie zresztą jak funkcję kalendarza, która umożliwia umówienie spotkania w konkretnym terminie lub jego odwołanie. Nowe Moje Echo to kolejny krok na drodze do usprawniania komunikacji z naszymi klientami i dostarczania im usług, które zwiększają poziom satysfakcji obsługi – podsumowuje Marta Buczma, kierownik obsługi klienta w Echo Investment.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych