Te projekty Robyg realizuje w Gdańsku

Kameralne domy w szwedzkim stylu, apartamenty nad morzem, osiedle otulone kwitnącymi wiśniami - Robyg wzbogacił swoją ofertę o kolejne etapy osiedli.

Autor: housemarket.pl 29 czerwca 2022 15:14

  • Lagom, to kameralne osiedle inspirowane skandynawską stylistyką, które powstaje w Gdańsku.
  • Osiedle Porto położone jest na granicy Brzeźna i Letnicy, w pobliżu parku w Brzeźnie i pięknej gdańskiej plaży.
  • Wiśniowa Aleja to osiedle zlokalizowane jest na gdańskim Ujeścisku.

Kameralne domy z ogrodami w szwedzki stylu

- Oferowane przez nas domy Lagom, to kameralne osiedle inspirowane skandynawską stylistyką i filozofią lagom. Wyposażone zostaną m.in. w takie udogodnienia jak kominki. Do każdego z domów przynależeć będzie prywatny ogródek o powierzchni nawet do ok. 200 mkw. W ofercie posiadamy budynki w różnych metrażach, w tym od ok. 120 mkw do ok. 160 mkw. Ceny rozpoczynają się 1 451 tys zł - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku i Poznaniu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domy Lagom, to domy szeregowe i bliźniaki. Każdy z nich to funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń, dające poczucie przestrzeni wnętrza o ponadstandardowej wysokości, tworzące atmosferę ciepła i przytulności kominki oraz charakterystyczne elewacje i przeszklenia, które wraz z tarasem sprawiają, że ogród staje się częścią domu, a przyroda wnika do wnętrza. Zastosowane rozwiązania architektoniczne pozwalają zrelaksować się i żyć w harmonii z otoczeniem jednocześnie ciesząc się prywatnością własnego domu.

Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko przy ul. 11-go Listopada. Blisko stąd zarówno do centrum Gdańska czy biznesowej części Wrzeszcza. Niecałe 10 minut samochodem zajmuje dotarcie do obwodnicy Trójmiasta czy trasy W-Z. Otoczenie Lagom to także liczne tereny zielone i rekreacyjne. Okoliczne ścieżki rowerowe i spacerowe oraz oczka wodne będą sprzyjać wypoczynkowi na łonie natury, a kameralne otoczenie inwestycji skłoni mieszkańców do odnalezienia harmonii i chwili wyciszenia w domowym azylu. W inwestycji powstanie w sumie 41 domów.

Porto - ekskluzywne apartamenty nad morzem

- W ramach nowych etapów inwestycji Porto w sprzedaży dostępne są apartamenty 1-,2-,3- i 4-pokojowe, o powierzchni od ok. 29 do 132 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 456 300 zł - mówi Anna Wojciechowska.

Osiedle Porto. Fot. mat. pras.

Wyróżnikiem Porto jest jego nadmorskie położenie, a także kameralne, przestronne balkony. Osiedle położone jest na granicy Brzeźna i Letnicy, w pobliżu parku w Brzeźnie i pięknej gdańskiej plaży. Dzięki architekturze odnoszącej się do nadmorskiej lokalizacji ogromnym przeszkleniom oraz zagospodarowaniu ternu, skupionym na zapewnieniu prywatności, Porto jest idealnym miejscem na odpoczynek i chwilę relaksu.

Unikalny mikroklimat zagwarantują ogrody deszczowe, które nie tylko zapewnią odpowiednią wilgotność powietrza, ale i przechowają deszczówkę, wykorzystując ją w późniejszym czasie do nawadniania zieleni, którą bogato obsadzone będą zewnętrzne części wspólne inwestycji.
Specjalnie zaprojektowane miejsca przeznaczone do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu są niekwestionowanym atutem tej inwestycji, zaś atrakcyjna okolica, w tym sąsiedztwo malowniczej ścieżki rowerowej prowadzącej pasem nadmorskim, aż do Gdyni, stanowi dodatkowy walor dla amatorów wycieczek rowerowych.

Wiśniowa Aleja - osiedle kwitnących wiśni

Wiśniowa Aleja to inwestycja, która swoją premierę miała w styczniu tego roku. Teraz przyszedł czas na odsłonę kolejnego etapu. Osiedle zlokalizowane jest na gdańskim Ujeścisku. Stanowi kameralny kompleks willi miejskich z przestronnymi i słonecznymi mieszkaniami o ponadstandardowej wysokości około 280 cm. Każdy lokal został zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkania jego mieszkańców - panoramiczne okna, duże balkony lub przestrzenne ogródki, z których widok rozpościerać się będzie na przechodzącą przez środek osiedla aleję kwiatów wiśni. Na terenie osiedla przewidziano liczne tereny rekreacyjne wypełnione różnorodną zielenią oraz strefami relaksu i placem zabaw.

Wiśniowa Aleja. Fot. mat. pras.

- Mamy nadzieję, że Wiśniowa Aleja stanie się cichym miejscem, gdzie możliwa będzie przyjemna rekreacja oraz relaks mieszkańców na świeżym powietrzu. Ogromną zaletę osiedla z pewnością stanowić będą posadzone drzewa, które wiosną ozdobią je kwiatami, a latem cieszyć będą owocami. To jednocześnie zaleta dla oczu, jak i inicjatywa na rzecz środowiska i bioróżnorodności - mówi Anna Wojciechowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych