Unibep po raz pierwszy z danymi kwartalnymi. Ile mieszkań sprzedał?

Unidevelopment, spółka deweloperska Unibepu, zacznie podawać dane na temat kwartalnej sprzedaży - poinformował deweloper. W III kwartale sprzedano 221 lokali.

Autor: Housemarket.pl 22 października 2021 09:44

- Mając na względzie dbałość o przejrzystość i efektywność polityki informacyjnej dotyczącej działalności segmentu deweloperskiego zarząd podjął decyzję o przyjęciu praktyki przekazywania do publicznej wiadomości informacji nt. kwartalnej sprzedaży deweloperskiej realizowanej przez spółki deweloperskie z Grupy Unibep jak, również w ramach wspólnych przedsięwzięć deweloperskich z podmiotami zewnętrznymi - czytamy w oświadczeniu. 

W III kwartale 2021 roku sprzedaż Grupy wyniosła 221 lokali, z czego 63 lokale w ramach wspólnych przedsięwzięć deweloperskich z podmiotami zewnętrznymi. Tym samym liczba sprzedanych lokali, w stosunku do analogicznego kwartału 2020 roku  158 lokali, wzrosła o 40 proc.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W okresie I-III kwartałów 2021 roku Grupa sprzedała 788 lokali, z czego 362 lokale w ramach wspólnych przedsięwzięć deweloperskich z podmiotami zewnętrznymi, co w porównaniu do wyniku w analogicznym okresie 2020 roku _ 517 lokali_ oznacza wzrost o 52 proc.

Bardzo dobry wynik sprzedaży mieszkań w III kwartale 2021 roku jest efektem rosnącego popytu na mieszkania oraz bogatej oferty mieszkaniowej Grupy. Liczba sprzedanych mieszkań jest zgodna z harmonogramem założonym przez Grupę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych