Unibep z wyróżnieniem w rankingu Forbes "Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022"

Spółka Unibep zajęła 3. miejsce w drugiej edycji rankingu Forbes Poland's Best Employers 2022 - Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022, w kategorii budownictwo.

Autor: housemarket.pl 04 maja 2022 15:32

- Znalezienie się na podium, w gronie najlepszych pracodawców branży budowlanej to dla nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt, ale także zauważenie i docenienie naszych codziennych starań o pracowników. Ludzie są dla nas kluczowi. To dzięki nim mamy możliwość kształtowania i rozwoju naszej organizacji. Zależy nam na tworzeniu przyjaznego miejsca pracy, wspólnie z zespołami zaangażowanych pracowników - mówi Leszek Gołąbiecki, Prezes Unibep.

Druga edycja rankingu Poland's Best Employers 2022 pokazuje laureatów zestawienia 300 firm, podzielonych na branże. Firma badawcza Statista o ocenę pracodawców i dostarczenie danych do analizy poprosiła samych pracowników. Ocenili oni swoich pracodawców w anonimowej ankiecie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Spółka Unibep kładzie nacisk na kształcenie pracowników, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo w pracy a także politykę równego traktowania i zarządzania różnorodnością, szczególnie w obszarze rekrutacji, oceny wyników pracy, szkoleń, awansów i wynagrodzeń. Znaczącą rolę w prowadzeniu efektywnej polityki zatrudnienia w organizacji odgrywa aspekt finansowy. Unibep przeprowadza okresowe przeglądy i doraźne korekty wynagrodzeń.

- Aspekt różnorodności i równości szans jest bardzo ważny w funkcjonowaniu naszej organizacji na rynku pracy. Działania promujące różnorodność pomagają nam tworzyć kreatywne miejsce pracy i budować efektywne zespoły, wzajemnie się uzupełniające. Istotną częścią realizacji zasad w obszarze różnorodności jest tworzenie właściwej atmosfery w pracy, dzięki której pracownicy czują się doceniani i szanowani, mając możliwość rozwoju i pełnej realizacji swojego potencjału zawodowego - dodaje Aneta Andruszkiewicz, dyrektor personalny Unibep.

W kategorii „Najlepsi Pracodawcy. Budownictwo” zwyciężyła firma Drutex zdobywając 77,38 pkt. Na 2. miejscu z wynikiem 76,29 pkt. uplasowała się firma Ceramika Paradyż. Spółka Unibep zajęła 3. miejsce zdobywając 75,30 pkt. Natomiast w pełnym zestawieniu 300 firm rankingu Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022 Unibep zajęła miejsce 36.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych