Urszula Karczmarczyk na czele marketingu, Marek Starzyński szefem działu sprzedaży w OKAM

Początek 2022 r. przyniósł ważne zmiany kadrowe w OKAM. Funkcję dyrektor marketingu objęła Urszula Karczmarczyk. Z kolei Marek Starzyński sprawuje od stycznia br. funkcję dyrektora sprzedaży. Oboje związani są z OKAM od kilku lat.

Autor: housemarket.pl 31 stycznia 2022 14:56

- Doceniając wiedzę i zaangażowanie Urszuli Karczmarczyk i Marka Starzyńskiego, mogę powiedzieć, że są to najwłaściwsze osoby na tych stanowiskach. Przed OKAM kolejne ambitne projekty, w tym na Żeraniu i Woli w Warszawie czy pierwsza inwestycja mieszkaniowa Strefa PROGRESS w Łodzi - niezwykle angażujące w zakresie marketingu i sprzedaży - wierzę, że nikt tak dobrze jak nowi dyrektorzy znający naszą firmę od podszewki i związani z nią od dłuższego czasu, nie zrealizuje ich lepiej - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM.

CZYTAJ TEŻ: 62 HEKTARY W PORTFELU OKAM 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Urszula Karczmarczyk ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży nieruchomościowej. W OKAM Capital pracuje od przeszło 5 lat, do tej pory sprawując funkcję Marketing Managera. Wcześniej związana była m.in. z międzynarodową firmą doradczą w dziedzinie nieruchomości Knight Frank, gdzie zajmowała stanowisko marketing managera, a także z deweloperem AIG Lincoln (obecnie White Star) czy z agencjami reklamowymi tj. UK Solutions, MTWU, BWP Group, GSZ specjalizującymi się w obsłudze rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych (biura, hotele, magazyny, centra handlowe). Odpowiadała również za działania marketingowe dla IKEA Centres. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Polish Open University. Jak sama twierdzi: marketing i nieruchomości, w tym architektura wnętrz, to nie tylko praca - to również pasja.

Z kolei, Marek Starzyński, z rynkiem nieruchomości związany jest od przeszło 12 lat, w tym ostatnich 7 z OKAM, w którym pełnił funkcję sales leadera. Wcześniej pracował dla takich firmach jak Marvipol, Capitol Real Estate oraz Home Broker. Jako dyrektor sprzedaży w OKAM będzie odpowiedzialny za komercjalizację wszystkich projektów w Warszawie, Łodzi oraz w Katowicach a także za wprowadzanie do sprzedaży nowych inwestycji zgodnie z przyjętą Nową Polityką Jakości OKAM.

Wcześniej, przed wyborem na CEO OKAM Capital, funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu, pełnił Marcin Michalec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych