UWI Inwestycje zachęcają do treningów biegów akcją Aktywna MaltaHousemarket.pl - 24 czerwca 2021 19:26


Już w sobotę, 26 czerwca na terenach rekreacyjnych nad Jeziorem Maltańskim odbędzie się pierwszy bezpłatny trening z cyklu „Aktywna Malta”. Organizator, poznański deweloper UWI Inwestycje S.A. zaprasza do udziału w sportowych spotkaniach każdego – bez względu na wiek, formę i umiejętności. Zajęcia poprowadzą znani poznańscy trenerzy. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy treningów otrzymają upominek.

Treningi w ramach akcji „Aktywna Malta” będą odbywać się w każdą wakacyjną sobotę o godzinie 11:00. Miejscem spotkań będzie plaża główna nad Maltą. Mieszkańcy Poznania będą mogli wziąć udział w jednym z pięciu treningów: bieganie, nordicwalking, streetworkout, zajęcia dla mam z małymi dziećmi w wózkach oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-10 lat.  Treningisą bezpłatne, a zapisy na zajęcia prowadzone są na stronie www.aktywnamalta.pl.Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od organizatora niespodziankę. Z zapisami warto się pospieszyć, bowiem liczba miejsc jest ograniczona.

-  Postanowiliśmy zorganizować treningi nad Maltą, ponieważ dobrze wiemy, że to ulubione miejsce poznaniaków do uprawiania sportu i aktywnego odpoczynku. Znaleźliśmy tam idealne warunki do przeprowadzenia wszystkich zajęć, nad Maltę łatwo dotrzeć praktycznie z każdego zakątka Poznania – mówi Małgorzata Puchyła, prezes UWI Inwestycje S.A. – Staraliśmy się tak ułożyć program treningów, aby mogły uczestniczyć w nich całe rodziny. Wakacje to świetny czas na podjęcie aktywności fizycznej, już nie możemy doczekać się pierwszych zajęć – dodaje. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zajęcia w cyklu „Aktywna Malta” poprowadzą znani poznańscy trenerzy. Na warsztaty biegowe zaprasza Dominika Kłoda, gospodarzem treningów NordicWalking będzie Grzegorz Urbańczyk, a Olga Lipczyńskai Amelia Bobowska będą ćwiczyć z aktywnymi mamami. O sprawność dzieci, poprzez zabawę ruchem zadba Katarzyna Januszkiewicz. Pełne energii i werwy treningi streetworkoutodbędą się pod kierunkiemHubertaRomela, Emila Greena oraz BartoszaKuzemko. To rodzaj aktywności fizycznej, do której uprawiania wykorzystuje się m.in. drążki, drabinki i uchwyty oraz siłę własnych mięśni. Nad Maltą nie brakuje infrastruktury do uprawiania tego sportu.

 - Moje biegowe treningi to idealna propozycja dla każdego,kto ma ochotę na dawkę pozytywnego zmęczenia. Stopień trudności ćwiczeń dostosuję do poziomu sportowego uczestników, aby każdy był zadowolony– mówi Dominika Kłoda. –Cieszmy się wspaniałymi terenami nad Maltą, piękną pogodą i tym, że możemy nawzajem motywować się i wspierać na zajęciach. Wspólne ćwiczenia będą również doskonałą okazją, aby poznać ludzi, których łączy ta sama pasja i naładować się pozytywną energią – dodaje trenerka biegania.

 Patronami medialymi akcji „Aktywna Malta” są: TVP3 Poznań, Radio ESKA Poznań i biegowe.pl.

 

Partnerem wydarzenia jest: NightRunners