Victoria Dom podwoiła sprzedaż mieszkań

Warszawski deweloper w ciągu pierwszych trzech miesięcy br. zanotował rekordowy wynik w ujęciu kwartalnym, osiągając sprzedaż na poziomie 261 mieszkań. To dwa razy więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Zarząd Victoria Dom podtrzymuje plan sprzedaży w 2017 roku łącznie około 700 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 14:30

Victoria Dom w pierwszym kwartale br. sprzedała 261 mieszkań. To wynik dwukrotnie lepszy niż uzyskany w tym samym okresie poprzedniego roku, kiedy deweloper zawarł umowy sprzedaży 134 lokali.

- Sytuacja na warszawskim rynku mieszkaniowym jest cały czas bardzo dobra. W pierwszych trzech miesiącach tego roku osiągnęliśmy najlepszy wynik sprzedaży w ujęciu kwartalnym w historii swojej działalności. Bardzo dobrze oceniamy także perspektywy na kolejne okresy - powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pierwszym kwartale br. deweloper zakończył sprzedaż mieszkań na osiedlach Viva Garden II (Białołęka) oraz Classic III (Tarchomin). Jednocześnie od początku roku spółka uruchomiła już cztery nowe inwestycje wprowadzając do oferty łącznie 466 lokali. Pierwszym tegorocznym projektem było osiedle Viva Garden IV powstające na warszawskiej Białołęce, które docelowo dostarczy 88 mieszkań.

Druga inwestycja, która poszerzyła ofertę dewelopera o kolejnych 100 lokali to Osiedle Classic V na warszawskim Tarchominie. Następna inwestycja Przystanek Praga powstaje na warszawskiej Pradze i oferuje 185 mieszkań. Pod koniec marca br. oferta została poszerzona o 93 mieszkania w inwestycji Viva Garden V na warszawskiej Białołęce. W przygotowaniu są kolejne projekty.

- Nasze mieszkania oferujemy w atrakcyjnych lokalizacjach i w konkurencyjnych cenach. To powoduje, że oferta cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – dodał Waldemar Wasiluk. Zarząd Victoria Dom podtrzymuje swoje założenia osiągnięcia w skali całego roku sprzedaży na poziomie łącznie około 700 lokali.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych