Victoria Dom z dużym wzrostem sprzedaży mieszkań

Warszawski deweloper w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy br. sprzedał 509 mieszkań, czyli o 40 proc. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. To jednocześnie rekordowy wynik w historii spółki.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 13:29

Zarząd Victoria Dom podtrzymuje plany zakładające sprzedaż w całym roku łącznie około 700 lokali. Victoria Dom w trzecim kwartale br. sprzedała 261 mieszkań, a narastająco przez pierwszych dziewięć miesięcy zakontraktowała łącznie 509 lokali. To znacznie lepszy wynik niż uzyskany przez pierwsze trzy kwartały 2015 roku, kiedy zawarto umowy na sprzedaż 365 mieszkań i domów.

- Rozwijamy się bardzo dynamicznie i pozytywnie patrzymy na rynek w perspektywie kolejnych okresów - powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zarząd Victoria Dom podtrzymuje plany osiągnięcia w skali całego roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali. - Mamy bogatą i atrakcyjną ofertę, która cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Dlatego jesteśmy przekonani, że zrealizujemy nasze tegoroczne założenia – stwierdził Waldemar Wasiluk.

W tym roku warszawski deweloper wprowadził do oferty i rozpoczął realizację czterech nowych projektów. Pierwszym z nich jest Osiedle Bravo, które powstaje na warszawskiej Woli i dostarczy łącznie 167 mieszkań. Druga inwestycja to Osiedle Viva Garden 3 budowane na terenie Białołęki, które z kolei dostarczy 91 mieszkań.

W czerwcu oferta spółki została poszerzona o 113 mieszkań jakie będą dostępne na Osiedlu Classic IV na warszawskim Tarchominie. We wrześniu b.r. uruchomiono także budowę Osiedle Verba ze 136 lokalami na terenie dzielnicy Praga. W ramach tych czterech Victoria Dom w tym roku wprowadziła już do sprzedaży łącznie 507 mieszkań.

W trzecim kwartale br. Victoria Dom przekazała jednocześnie swoim klientom łącznie 260 mieszkań. Klucze do lokali były wydawane w inwestycjach Classic I oraz Classic II na warszawskiej Białołęce. W ostatnich trzech miesiącach tego roku planowane jest przekazanie kolejnych 260 mieszkań w ramach osiedla Viva Garden II, zlokalizowanego przy ul. Białołęckiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych