Victoria Dom z kolejnymi projektami w Niemczech

Victoria Dom wprowadza kolejny projekt w Lipsku. Inwestycja dostarczy łącznie 122 mieszkania o metrażach od 38 do 149 mkw. powierzchni. W przygotowaniu są kolejne przedsięwzięcia zarówno w Lipsku i Berlinie.

Autor: Housemarket.pl 01 października 2021 06:30

Victoria Dom uruchomiła nowy projekt w Lipsku czyli mieście zlokalizowanym we wschodniej części Niemiec na południe od Berlina. Wprowadzone do sprzedaży nowe osiedle LOUX powstaje w modnej dzielnicy Sellerhausen-Stünz, tuż obok tętniącego życiem Volkmarsdorf. Składa się z dwóch 7-piętrowych budynków i obejmuje łącznie 122 mieszkania liczące od dwóch do pięciu pokoi o metrażach od 38 do 149 m2. Lokale mogą być kupowane zarówno na własne cele mieszkaniowe oraz z przeznaczeniem na inwestycje pod bardzo popularny w tym kraju wynajem. 

Osiedle jest budowane zgodnie ze standardami obowiązującymi na rynku niemieckim. Oferowane mieszkania będą dostarczone w wersji pod klucz, z możliwymi do wyboru różnymi opcjami wykończenia obejmującymi m.in. drewniany parkiet i ogrzewanie podłogowe. Pomiędzy dwoma budynkami kompleksu mieszkaniowego zaplanowany jest m.in. zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. W podziemnym parkingu znajdować się będą miejsca dla rowerów oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Część lokali będzie pozbawiona wszelkich barier architektonicznych i w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Niemcy ciągle stanowią bardzo atrakcyjne miejsce dla deweloperów. Urbanizacja obszarów miejskich i rozwój biznesu w Lipsku i Berlinie wspiera nas w ekspansji na tym rynku. Mamy kolejne projekty w zanadrzu i planujemy kreowanie pięknej przestrzeni tych unikalnych miast. Klienci za naszą zachodnią granicą poszukują przede wszystkim wykończonych mieszkań z rozbudowaną infrastrukturą w ramach powierzchni wspólnych. Wiele funkcjonalności i rozwiązań stosowanych w niemieckich projektach wdrażamy również w inwestycjach realizowanych na krajowym rynku. W efekcie nasza oferta jest bardzo dobrze przyjmowana przez polskich klientów - powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom S.A.

Na rynku niemieckim spółka rozpoczęła ekspansję w 2016 r. wchodząc ze swoją ofertą w pierwszej kolejności do Berlina, a następnie w 2020 roku także do Lipska. Dotychczas zrealizowane zostały dwa projekty w Berlinie. Aktualnie w przygotowaniu i realizacji jest łącznie 7 inwestycji oferowanych w obu niemieckich aglomeracjach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych