Waldemar Olbryk: Jeszcze w 2022 roku rozpoczniemy pierwszą inwestycję Archicom w Warszawie

Archicom podsumował udany 2021 rok ze sprzedażą 1275 lokali. Prezes spółki zapowiada wejście na nowe rynki w 2022 roku.

Autor: Housemarket.pl 10 stycznia 2022 10:45

  • W 2021 roku Archicom wypracował wysokie wyniki sprzedażowe, potwierdzające pozycję lidera na rynku wrocławskim, gdzie nowych właścicieli znalazło 1275 lokali (wzrost o 304 mieszkania w porównaniu do roku 2020).
  • Aktami notarialnymi – we Wrocławiu – zostało przekazanych 1266 mieszkań. To efekt konsekwentnego realizowania przyjętych kierunków działania i wywiązywania się ze składanych deklaracji.

Konsekwentna realizacja strategii

Archicom działał zgodnie z przyjętym harmonogramem, co przełożyło się na wyższe – od zakładanych celów – wyniki sprzedażowe. To także efekt wieloletniego doświadczenia, znajomości rynku oraz realizacji konsekwentnej strategii, w której centrum znajduje się klient. W 2021 roku w sprzedaży pojawiły się nowe inwestycje oraz kolejne etapy flagowych realizacji – wieloetapowa Olimpia Port; Browary Wrocławskie, znajdujące się na zabytkowym terenie; Awipolis, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych klientów oraz Planty Racławickie – osiedle premium, w samym sercu zielonej dzielnicy Krzyki.

Grupa Archicom od początku 2021 sprzedała we Wrocławiu 1275 lokali, z czego 315 na najchętniej wybieranym przez klientów kompletnym osiedlu nad Odrą (Olimpia Port) i porównywalnie na wrocławskich Krzykach (Planty Racławickie). Dużą popularnością cieszyły się także lokale w samym sercu Śródmieścia – Browary Wrocławskie (175). Od stycznia aktami notarialnymi spółka przekazała klientom 1266 lokali.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz lokali będących w aktualnej ofercie, bank gruntów Archicom pozwala na realizację jeszcze około 3,7 tys. mieszkań, co gwarantuje ok. 3-letnią sprzedaż zróżnicowanej i atrakcyjnej oferty.

Klienci na pierwszym miejscu

- Archicom to deweloper, który od ponad 35 lat działa na wrocławskim rynku nieruchomości. Najwyższa jakość działania marki widoczna jest na każdym etapie prowadzenia inwestycji – od pozwolenia na budowę aż po przekazanie. Mnogość zrealizowanych inwestycji oraz bieżąca komunikacja z klientami, pozwala na działanie zgodne z ich potrzebami. Efektem troski o realizację na każdym jej etapie oraz konsultacji – m.in. z mieszkańcami – są projekty dopasowane do potrzeb rynku oraz klientów. Wśród nich m.in. flagowe kompleksowe realizacje Archicom, swoiste „miasta w mieście”, wieloetapowe inwestycje, które na stałe wpisały się w tkankę miejską Wrocławia. Taką realizacją jest chociażby Olimpia Port – funkcjonująca na rynku już od ponad dekady, która jest jednym z dowodów spełnianych przez nas obietnic. 2022 rok będzie dla nas przede wszystkim rokiem wejścia na nowe rynki. Jeszcze w tym roku rozpoczniemy pierwszą inwestycję Archicom w Warszawie. – mówi Waldemar Olbryk, prezes Archicom S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych