Wikana dynamicznie zwiększa sprzedaż mieszkań

Lubelski deweloper przez trzy pierwsze miesiące tego roku zawarł 70 umów przenoszących własność oraz 65 deweloperskich i przedwstępnych. To wzrost o odpowiednio 60 i 27 proc. w stosunku do analogicznego okresu w 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 10:48

– Wyniki są zgodne z naszymi założeniami oraz potwierdzają słuszność, a przede wszystkim skuteczność strategii grupy. Pierwszy kwartał 2017 r. to kolejny okres, w którym odnotowaliśmy wysoką dynamikę sprzedaży mieszkań. Konsekwentnie będziemy dążyć do zwiększania oferty produktowej inicjując nowe projekty. Naszym celem jest zagospodarowanie banku ziemi, który posiadamy i który jest naszą wartością dodaną – zapowiada Robert Pydzik, prezes Wikany.

Zgromadzony przez dewelopera bank ziemi pozwala obecnie na rozpoczęcie 17 projektów deweloperskich i wybudowanie ok. 1300 lokali oraz ok. 74 tys. mkw. PUM.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W 2017 roku firma planuje rozpocząć realizację kolejnych projektów w miastach południowo-wschodniej Polski – rozwijać następne etapy już realizowanych inwestycji oraz rozpocząć zupełnie nowe przedsięwzięcia – łącznie na ponad 770 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych