Wkrótce Dzień Otwarty w Grupie Murapol

Grupa Murapol organizuje Ogólnopolski Dzień Otwarty, który odbędzie się już 23 kwietnia w 15 miastach w Polsce. W najbliższą sobotę, odwiedzający biura sprzedaży dewelopera będą mogli porozmawiać nie tylko nt. aktualnej oferty mieszkaniowej, ale również kredytów hipotecznych.

Autor: housemarket.pl 22 kwietnia 2022 13:59

Zakup mieszkania, w tym finansowany kredytem hipotecznym, to zobowiązanie na długie lata, dlatego do tak ważnej decyzji trzeba się odpowiednio przygotować. Grupa Murapol, wspierając klientów w tych trudnych decyzjach, organizuje Ogólnopolski Dzień Otwarty. Odwiedzający tego dnia biura sprzedaży będą mieli okazję porozmawiać nt. aktualnej oferty mieszkań dewelopera, w tym promocji kwietniowej. Wybierając lokal z limitowanej puli 350 mieszkań z pakietami bonusów, można otrzymać w cenie lokalu rabat, nawet dwa miejsca postojowe, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. W ten sposób można oszczędzić nawet 108 tys. zł. Promocyjną listę mieszkań w swoim mieście można zamówić już dzisiaj. Wystarczy wypełnić formularz na dedykowanej promocji stronie internetowej dewelopera, a następnie na podany adres e-mail otrzymać ww. wykaz mieszkań.

Gdy mieszkanie zostanie już wybrane, w biurze sprzedaży Grupy Murapol podczas Dnia Otwartego można skorzystać ze wsparcia ekspertów finansowych, którzy przedstawią możliwe formy kredytu hipotecznego, w tym ze stałym oprocentowaniem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Mieszkaniowe Dni Otwarte to spotkania z klientami, które na stałe wpisały się w kalendarz naszych akcji specjalnych. W bieżącym miesiącu, dodatkowo zaprosiliśmy do naszych biur sprzedaży ekspertów finansowych, którzy wesprą naszych klientów w decyzjach kredytowych. Obecna sytuacja makroekonomiczna sprawiła, że dłużne finansowanie zakupu mieszkań jest nie tylko mniej dostępne, ale również droższe. Dlatego chcemy przybliżyć naszym klientom ekspercką wiedzę na ten temat - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Nowoczesne rozwiązania w pakiecie

Aktualna oferta Grupy Murapol obejmuje 2,7 tys. lokali w 22 inwestycjach w 15 miastach, tj. w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce i Wrocławiu. W standardzie każdego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy, czyli system nowoczesnych filtrów, chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem oraz pyłkami, grzybami i kurzem. Inwestycje wyposażone są również w technologię Home Management System, umożliwiającą montowanie w mieszkaniach rozwiązań smart home. Dzięki stałej kontroli mediów, zapewnionej przez system inteligentnego domu, ich oszczędność w ciągu roku sięga nawet blisko 30 proc. Te i inne rozwiązania oferowane w inwestycjach dewelopera również zostaną dokładnie omówione przez doradców klienta w czasie Mieszkaniowego Dnia Otwartego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych