Yacht Park na Molo Rybackim. Cały projekt w portfelu PHN

Yacht Park na gdyńskim Molo Rybackim będzie realizowany samodzielnie przez Grupę Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości. mLocum odsprzedało swoje udziały w spółce Apartamenty Molo Rybackie.

Autor: HouseMarket.pl 14 października 2016 13:02

W ramach inwestycji powstanie luksusowy kompleks mieszkalny z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami.

Inwestycja będzie składać się z sześciu pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych położonych na obszarze o powierzchni ok. 6,3 tys. mkw. Łącznie w ramach kompleksu powstanie 12 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni około 9,6 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zagospodarowane pod działalność handlowo-usługową. Wśród inwestycji realizowanych na terenie Molo Rybackiego znajdzie się m.in. budowa mariny dla 120 jednostek.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości rozwija kompetencje deweloperskie i poprzez aktywne działania dąży do osiągnięcia silnej pozycji na deweloperskim rynku komercyjnym i mieszkaniowym. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o samodzielnej kontynuacji projektu Yacht Park i zakończeniu dotychczasowej współpracy z mLocum. Jestem przekonany, że w ramach projektu powstanie nowoczesny kompleks apartamentów, który ze względu na swoją unikatową lokalizację cieszy się dużym zainteresowaniem - powiedział Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

W czerwcu br. Grupa Kapitałowa zakończyła wyburzenie dotychczasowej zabudowy Mola Rybackiego przy ul. Arkadiusza Rybickiego pod inwestycję Yacht Park. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w 2017 r., zaś zakończenie nastąpi w 2019 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych