Z Neinver do Echo

Monika Olejnik-Okuniewska dołączyła do Echo Investment jako dyrektor marketingu i komunikacji. Wcześniej związana była m.in. z firmą Neinver, w której budowała i realizowała strategie marketingowe obiektów handlowych w Polsce, Czechach, Niemczech i Holandii.

Autor: HouseMarket.pl 19 stycznia 2017 10:47

W Echo Investment Monika Olejnik-Okuniewska będzie odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie jednolitej strategii marketingowej dla spółki i jej projektów w trzech sektorach rynku: biurowym, mieszkaniowym i handlowym. Będzie zarządzać funkcjami marketingu oraz PR. Jej rola jest strategiczna dla rozwoju Echo, jako wiodącego dewelopera w Polsce.

Olejnik-Okuniewska posiada 15-letnie doświadczenie w marketingu i public relations na międzynarodowym rynku obiektów handlowych. Do jej zadań w Neinver - na stanowisku Regional Marketing Director Northern Europe - należało m.in. zarządzanie międzynarodowymi zespołami ekspertów z zakresu komunikacji. Pełniła również funkcję rzecznika prasowego firmy w Polsce. Niemal od początku tworzyła strategię dla marki FACTORY - najpopularniejszych centrów outlet. Opracowała i realizowała komunikację powstającej Galerii Katowickiej wraz z pierwszym zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym w kraju.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pracowała dla znanych międzynarodowych firm zajmujących się komunikacją marketingową m.in. McCann Ericsson, D’Arcy i Advanced PR. Jest absolwentką dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, w specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych