Zmiany w OKAM. Marcin Michalec zastąpi Arie Korena

Marcin Michalec funkcję CEO w OKAM Capital oraz członka zarządu w spółkach celowych obejmie 1 września br. Przejmie obowiązki aktualnego prezesa Arie Korena i odpowiadać będzie za całościową strategię oraz rozwój OKAM Capital w Polsce. Z kolei Arie Koren, pozostając członkiem zarządu OKAM Capital, skoncentruje się na rozwoju inwestycji na warszawskim Żeraniu.

Autor: housemarket.pl 25 sierpnia 2021 10:51

Marcin Michalec do zespołu OKAM dołączył w 2017 roku i do tej pory sprawował funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu. Z rynkiem nieruchomości związany jest od blisko 20 lat. Michalec, jako ceniony i doświadczony ekspert, przejmie spuściznę i będzie kontynuował wizję Arie Korena, jeśli chodzi o całościowy rozwój OKAM w Polsce.

- Na fali sukcesu, jaki od momentu powstania 17 lat temu, odniósł w Polsce OKAM, chciałbym go powtórzyć w przypadku naszej największej inwestycji, a przy tym jednej z największych na rynku nieruchomości tj. na pofabrycznym terenie na Żeraniu, który właśnie sfinalizowaliśmy. To ogromne wyzwanie - całe przygotowanie i koordynacja projektu, a następnie jego realizacja potrwają kilkanaście najbliższych lat. Dlatego też całą swoją siłę, kompetencje i wizję będę chciał przełożyć na powodzenie tego przedsięwzięcia - mówi Arie Koren.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: 62 HEKTARY W PORTFELU OKAM

- Arie Koren jest wspaniałym wizjonerem, którzy stworzył OKAM, jaki dzisiaj znamy - jesteśmy inwestorem, który oferuje Klientom wartość dodaną - często niestandardowe rozwiązania, których nie doświadczą nigdzie indziej. Wierzę, że moje doświadczenie, wiedza na temat rynku i świeże spojrzenie, przyczynią się do dalszego dynamicznego rozwoju firmy w Polsce. Będziemy z Arie działać ramię w ramię, na mocno powiązanych ze sobą projektach - kolejny sukces OKAM wiąże się z powodzeniem inwestycji na Żeraniu, z kolei ta powiązana jest z całościowym sukcesem naszej firmy na rynku - dodaje Marcin Michalec.

OKAM zakupił niedawno tereny fabryczne na warszawskim Żeraniu o powierzchni 62 ha. Była to jedna z największych tego typu transakcji na rynku nieruchomości nie tylko w stolicy, ale i całej Polsce. Firma posiada duże doświadczenie w rewitalizacjach terenów pofabrycznych. Wśród nich znajduje się prowadzona na warszawskiej Pradze-Północ inwestycja BOHEMA - Strefa Praga na terenie po m.in. dawnej fabryce Pollena-Uroda. OKAM ma także w planach realizację projektu na działkach po dawnej fabryce Danone. Z kolei, w Łodzi OKAM zrealizował inwestycję ŁÓDŹ.WORK (teren dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa), jak również Strefa Piotrkowska 217, gdzie kiedyś znajdowała się odlewnia żelaza Józefa Johna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych