Zmiany w zarządzie Erbudu

Agnieszka Głowacka została powołana na nowego członka zarządu Erbud. Uchwałą rady nadzorczej z 23 maja br. Agnieszka Głowacka obejmie nowe stanowisko 1 czerwca 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2017 15:25

Nowa członkini zarządu Erbudu będzie odpowiedzialna za politykę finansową Grupy. Agnieszka Głowacka jest związana z Grupą od 1998 roku pełniąc funkcję dyrektora ds.  finansów. Decyzja o powiększeniu zarządu, to odpowiedź na stały rozwój i rosnący portfel zamówień Erbud-u.

- Zawsze wychodziliśmy z założenia, że największym naszym aktywem są ludzie. Współpraca z Panią Agnieszką Głowacką, wieloletnią dyrektor finansową, która bardzo aktywnie pracowała m.in. nad wejściem spółki na giełdę i zna doskonalone firmę, przyczyniła się do wielu sukcesów Erbudu, w tym do naszego awansu do budowlanej ekstraklasy – mówi Dariusz Grzeszczak, prezes Erbud.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Agnieszka Głowacka ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na wydziale ekonomii i zarządzania specjalność finanse. Od 1995 roku kierowała działem finansów i kontrolingu w toruńskiej firmie produkcyjnej jednocześnie wykładając rachunkowość zarządczą w Wyższej Szkole Bankowej.

W tym czasie ukończyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości, a następnie prawa handlowego. Ukończyła kurs i zdała egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

Od 1998 roku związana z firmą Erbud. Zajmuje się kreowaniem polityki finansowej oraz nawiązaniem współpracy z  instytucjami finansowymi. Bierze aktywny udział w przeprowadzaniu akwizycji kolejnych spółek Grupy. Jest także odpowiedzialna za politykę kontrolingową w grupie kapitałowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych