Abadon przydzielił obligacje

Abadon Real Estate, spółka holdingowa koncentrująca podmioty z segmentu wykonawczego Grupy Murapol, wyemitowała w drodze oferty prywatnej 15 tys. obligacji serii 011 o wartości nominalnej 1 tys. zł każda. 3-letnie instrumenty dłużne, o stałym, kwartalnym oprocentowaniu w wysokości 5 proc. w skali roku, zostały objęte przez inwestorów instytucjonalnych.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2017 15:39

- Holding Murapol aktywnie korzysta z możliwości finansowania wzrostu swojej działalności jakie stwarza rynek instrumentów dłużnych. Bazując na wiarygodności wypracowanej w ciągu 8 lat aktywności w tym obszarze oraz na transparentności działalności, popartej aktywną polityką informacyjną, z sukcesem występujemy do inwestorów po kapitał. Ich udział w naszym rozwoju jest widoczny w stale poszerzanym zakresie działalności, związanym zarówno z uruchamianiem kolejnych inwestycji nieruchomościowych, jak również wprowadzaniem nowych linii biznesowych. – mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapolu.

Przydzielone obligacje serii 011 są drugą transzą instrumentów dłużnych wyemitowanych przez Abadon Real Estate S.A. W maju bieżącego roku Spółka pozyskała 50 mln zł w drodze prywatnej oferty obligacji serii 010.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych