Producent mobilnych domów liczy na wysoką sprzedaż

LS Tech-Homes liczy na dobre wyniki sprzedażowe w nadchodzących kwartałach. Firma realizuje obecnie kilka kontraktów, które powinny przełożyć się na zrealizowanie założonych planów sprzedażowych.

Autor: Housemarket.pl 23 października 2015 08:31

Jednym z projektów prowadzonych obecnie przez LS Tech-Homes jest dostawa domów mobilnych wykonanych z magnezowych paneli kompozytowych MgO Green dla chorwackiego partnera handlowego - firmy Casa Mobile.

W tym roku podmiot ten zamówił oraz odebrał 40 tego typu obiektów, a w przyszłym roku planowane jest dostarczenie 50 domów. Zamówione domy, o powierzchni 30-40 mkw., są wykorzystane jako domy na wynajem w chorwackich ośrodkach kempingowych, m.in. w okolicach Sibenika. Wysokie obłożenie obiektów sprawiło, że Casa Mobile zakłada rozbudowę swojej oferty domów kempingowych do minimum 260 tego typu obiektów na wynajem w 2019 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zbudowane w technologii SIP domy znacząco przewyższają swoją charakterystyką konstrukcyjną i użytkową, a także standardem wyposażenia, domy kempingowe znajdujące się aktualnie w ofercie na rynku chorwackim.

- Spodziewaliśmy się, że oferta domów w wersji klasycznej, modularnej i mobilnej spotka się z zainteresowaniem klientów nie tylko na naszym kontynencie. Stąd też nasza inwestycja w hale z linią montażową do produkcji ścian, stropów i modułów przestrzennych, umożliwiających realizację zamówień dla dużych projektów takich jak np. Chorwacja, Angola czy obiekty wojskowe - mówi Leszek Surowiec, prezes zarządu Spółki LS Tech-Homes. - Obecnie rozmawiamy również z partnerami z krajów skandynawskich na temat dostaw różnych rozwiązań dedykowanym obiektom mieszkalnym w tamtym rejonie - dodaje.

Spółka liczy także na pozytywne reakcje na nową ofertę domów dla uchodźców i mieszkańców terenów katastroficznych.

- Lokalizacja hali do produkcji modułów domów na północy kraju wybrana została właśnie dla usprawnienia dostaw naszych produktów drogą morską. Należy pamiętać, iż wszystkie tego typu projekty to duże i wieloletnie zamówienia, dlatego też trafna była podjęta decyzja o zwiększeniu naszych mocy produkcyjnych - komentuje Leszek Surowiec.

Bardzo ważne znaczenie dla wartości przychodów LS Tech-Homes w kolejnych latach będzie miał kontrakt budowy pierwszej partii obiektów do montażu przenośnych baraków wojskowych o przeznaczeniu mieszkalnym, sanitarnym, sztabowym, itp., którego wartość może sięgnąć 72 mln zł. Emitent jest członkiem konsorcjum, które we wrześniu br. zawarło wstępne porozumienie odnośnie warunków tego kontraktu.

Spółka opracowała także projekt oraz prototyp do prezentacji domów dla uchodźców. Zarząd LS Tech-Homes wiąże spore nadzieje z tym przedsięwzięciem z w związku z narastającym kryzysem imigracyjnym, który będzie zmuszał kraje do poszukiwania nowoczesnych i innowacyjnych form osiedlania imigrantów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych