Ranking Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Kto na podium?

W XI edycji Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich po raz czwarty z rzędu najwyższą pozycję zajął Getin Noble Bank, który został doceniony za szybkość, zgodność ze wstępnymi warunkami, elastyczność oraz współpracę z deweloperem.

Autor: HouseMarket.pl 16 września 2016 14:16

- Getin Noble Bank jest zdecydowanym faworytem od kilku lat. Specjalizuje się w finansowaniu dużych przedsięwzięć realizowanych w dużych metropoliach, gwarantujących wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Dlatego tegoroczny werdykt nie jest niespodzianką. Deweloperzy doceniają bank za elastyczność i doświadczenie we współpracy z branżą – mówi Iwona Załuska, prezes zarządu Upper Finance Consulting.

Drugie miejsce zajął mBank, na trzecim natomiast uplasował się Bank Polskiej Spółdzielczości, który przed rokiem był poza podium.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- BPS cieszy się tak dużym zainteresowaniem firm deweloperskich z uwagi na fakt, że finansuje projekty z zerową przedsprzedażą. Bank zdobył wyższą lokatę w rankingu niż przed rokiem, co oznacza, że wyciągnął wnioski z poprzednich edycji i znalazł swoją drogę do zwiększenia zaufania wśród deweloperów. To powinno skłonić dotychczasowych faworytów do jeszcze bardziej elastycznego podejścia do współpracy z branżą, co bez wątpienia będzie dla niej korzystne – komentuje Iwona Załuska.

Już znalezienie się w pierwszej dziewiątce najlepszych banków zasługuje na uznanie. Każdy z pozostałych banków specjalizuje się w pewnym segmencie usług potrzebnych branży deweloperskiej i oferuje ciekawe, dobrze dostosowane do klienta rozwiązania, tak jak np. Alior Bank doceniany jest za ofertę finansowania w części zakupu gruntów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych