SBB organizuje pomoc prawną dla frankowiczów

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu uruchomiło pomoc prawną dla wszystkich obywateli pokrzywdzonych nielegalnymi działaniami banków – zarówno w zakresie kredytów, jak i innych nieuczciwych pseudoproduktów bankowych.

Autor: HouseMarket.pl 15 listopada 2016 14:58

- Korzystanie z instrumentów prawnych często kończy się sukcesem klienta banku, bo wiele umów jest wadliwych i sądy to przyznają. Ponieważ banki nie maja już "maczugi" w postaci bankowego tytułu egzekucyjnego (BTE), to klienci są w dużo lepszym prawnie położeniu. Tym bardziej, że opłata sądowa to tylko 1000 zł. Dlatego zachęcamy obywateli, by korzystali z przysługujących im praw w sądach, skoro żadne instytucje państwowe, w tym opinie UOKiK czy Rzecznika Finansowego nie wpływają na treści umów bankowych – mówi Arkadiusz Szcześniak ze Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu stworzyło listę toksycznych banków, które utrzymują nielegalne zapisy w umowach kredytowych i tym samym Polacy są poszkodowani. Apeluje do wszystkich kredytobiorców, by wycofywali środki z depozytów w tych bankach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

13 stycznia 2017 r. stowarzyszenie SBB organizuje konferencję, na której będzie można uzyskać pomoc prawną.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych