Sześć banków zapowiada przerwę techniczną

Podczas zbliżającego się weekendu sześć banków zapowiedziało przerwy techniczne: Bank Pekao, mBank, BNP Paribas, Alior Bank, Getin Bank i Citi Handlowy - podaje w piątek Bankier.pl. Oprócz utrudnionego dostępu do kont wystąpią także problemy z płatnościami Blikiem.

Autor: PAP 25 marca 2022 13:02

Jak donosi portal, najszerszy zakres utrudnień przedstawił Bank Pekao. W nocy z soboty na niedzielę (26/27 marca) od godz. 23.45 do 1.30 nie będzie można skorzystać z e-dokumentów oraz usług: Qlips, MojeID i profilu zaufanego.

W niedzielę od godz. 20.00 do północy klienci banku będą mieli trudności ze złożeniem wniosku o "Pożyczkę Klik Gotówkę". Z kolei z niedzieli na poniedziałek od godz. 1 do 4.30 nie będzie można zalogować się do aplikacji PeoPay, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao. Niemożliwe będą także płatności kartami debetowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bez dostępu do bankowości internetowej i mobilnej, płatności Blikiem i kartami będą w ten weekend klienci Citi Handlowego. Prace serwisowe potrwają od godz. 22 w piątek (25 marca) do godz. 6.00 w sobotę (26 marca).

W Alior Banku prace serwisowe będą przeprowadzone w sobotę (26 marca) od godz. 8 do 12. Choć, jak informują przedstawiciele banku, podczas przerwy mają być dostępne transakcje kartowe oraz wypłaty z bankomatów, to w jej trakcie nie będzie działał system inwestycyjny - podaje Bankier.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych