110 mieszkań na Osiedlu Przy Błoniach w Rumii

Gdański Euro Styl wprowadza do sprzedaży 110 mieszkań w kolejnych dwóch budynkach na Osiedlu przy Błoniach w Rumi Janowie przy ul. Błoń Janowskich. Planowany termin przekazania mieszkań w tych budynkach to II kwartał 2023 roku.

Autor: housemarket.pl 09 czerwca 2021 15:34

W ofercie sprzedaży w dwóch nowych, 4-piętrowych budynkach jest 110 mieszkań – w jednym 45, w drugim 65. Są to lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od 34 do 70 mkw. Lokatorzy mieszkań na parterach będą mogli korzystać z przestronnych prywatnych ogródków, o powierzchni sięgającej nawet 135 mkw. Mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli odpocząć na balkonach z widokiem na zieleń i otwartą przestrzeń. Na parkingu zewnętrznym zaplanowano 114 miejsc postojowych, a w halach garażowych pod nowymi budynkami powstanie kolejnych 88 miejsc parkingowych (odpowiednio 29 i 59) oraz boksy lokatorskie. Inwestycja jest także przyjazna dla miłośników jednośladów – w rowerowniach oraz zewnętrznych wiatach i przy stojakach zmieszczą się 244 rowery. Ceny mieszkań we wprowadzanej ofercie zaczynają się już od 264 tys. zł.

Osiedle wyróżnia niska, kameralna zabudowa. Duże odległości między budynkami dały możliwość zaprojektowania komfortowych i atrakcyjnie urządzonych przestrzeni. Elementy małej architektury będą współgrały z różnorodną zielenią. Deweloper posadzi na terenie inwestycji 58 drzew, m.in. śliwy, platany, buki, brzozy, magnolie klony i świerki. Teren ozdobią też setki barwnych krzewów – róże, berberysy, tawuły, złotokapy i wiele innych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Osiedle przy Błoniach to doskonały wybór dla osób w każdym wieku i na każdym etapie życia. Komfortowo będzie się tu żyło rodzinom z dziećmi, które będą miały blisko do przedszkola czy szkoły, a wolny czas spędzą na bogato wyposażonym placu zabaw. Starsi odpoczną z przyjemnością na terenie osiedla na ławeczkach wśród zieleni, a zakupy zrobią w pobliskich sklepach. Właścicieli czworonogów ucieszy wygrodzony tor przeszkód dla psów. Miłośnicy dwóch kółek wykonają samodzielnie drobne naprawy w ustawionej na osiedlu rowerowej stacji serwisowej – mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Osoby, które cenią sobie odpoczynek i aktywności sportowe na świeżym powietrzu, docenią rozległe tereny zielone znajdujące się przy osiedlu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie Park Miejski Błonia Janowskie. Oprócz różnorodnej zieleni, ścieżek pieszych i rowerowych, znajdą się tam place zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna i crossfit, strefa rekreacyjna dla seniorów, obszar aktywności dla psów, miasteczko rowerowe oraz strefa piknikowa i miejsce na ognisko.

Komfort codziennego życia mieszkańcom Osiedla przy Błoniach zapewni znajdująca się w sąsiedztwie bogata infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna, kulturalna i sportowa. Blisko stąd do galerii handlowej, targowiska miejskiego, przychodni i aptek, przedszkoli, szkół podstawowych i liceum, a także Miejskiego Domu Kultury. Miłośnicy aktywnych form wypoczynku będą mogli korzystać ze znajdujących się niedaleko: parku trampolin, szkółki jeździeckiej, klubu fitness i hali sportowej MOSiR. Z Osiedla przy Błoniach łatwo też dojechać samochodem, autobusem lub szybką koleją miejską do centrum Gdyni i innych części całej trójmiejskiej aglomeracji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych