500 Brickell. Prostokątne wieże mieszkalne z motywem koła

Bliźniacze wieże apartamentowe 500 Brickell w Miami, oprócz luksusowych apartamentów i penthouse’ów, skupią wokół siebie eleganckie sklepy, restauracje, kluby i kawiarnie.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 09:07

Przeszklone wieże mieszkalne mają proste bryły. Dynamizuje je motyw koła. Kuliste elementy zdobią ażurową elewację wielopoziomowego parkingu. Okrągły jest też basen w kompleksie. Nawet w wiszącej nad nim kładce, która łączy wieże pojawia się zaskakujące wycięcie o tym samym kształcie.

Widok na zatokę z każdego mieszkania

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaprojektowane przez architektów pracowni Arquitectonica wieże powstały w okolicy zwanej Brickell, przy ulicy 500 Brickell w Miami. Prestiżowa lokalizacja naprzeciwko centrum biznesowego zapewnia widok na zatokę z każdego mieszkania. W budynkach znajdują się 633 w pełni umeblowane apartamenty od jednopokojowych do trzypokojowych oraz penthouse’y.

Najtańsze mieszkania kosztują około 300 tys. dolarów. Część z nich przeznaczona jest na wynajem. Na nowych właścicieli wciąż czeka 21 lokali. Wszystkie apartamenty mają przeszklone balkony. Obie wieże – wschodnia i zachodnia liczą 43 piętra. Każda ma osobną recepcję i lobby. Wieżowce są połączone kładką z wyciętym wielkim kołem pośrodku.

Każdy apartament ma widok na zatokę i panoramę miasta. Na dachu inwestycji oraz na jedenastym piętrze znajduje się dostępny dla wszystkich mieszkańców taras widokowy i w pełni wyposażony ogrzewany okrągły basen typu infinity edge, czyli z ukrytą krawędzią. Dwa piętra apartamentowca przeznaczono na lokale handlowo-usługowe. W wielopoziomowym parkingu wyznaczono 950 miejsc postojowych.

Apartamenty z salą kinową

Mieszkańcy mają do dyspozycji również: salę fitness, centrum spa z sauną, pokój zabaw dla dzieci, salę klubową z kuchnią i stołem bilardowym, piwniczkę z winami i salę kinową na 20 miejsc. Właściciele apartamentów mogą też liczyć na 24-godzinną obsługę służb parkingowych, pracowników ochrony i konsjerża.

500 Brickell jest pierwszym budynkiem mieszkalnym w Miami z systemem Intuitive Resident Information, który pozwala przez internet zamawiać różne usługi dostępne w budynku, albo w okolicznych restauracjach i kawiarniach.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych