5 Dzielnica. Spółka LC Corp sprzedała lokale użytkowe

Zarząd KCI zawarł ze spółką LC Corp Invest XV Projekt 3 umowę przyrzeczoną nabycia odrębnej własności lokali usługowych powstałych w ramach przedsięwzięcia 5 Dzielnica.

Autor: Housemarket.pl/PAP 02 maja 2017 09:11

Lokale o łącznej powierzchni użytkowej 2.796 mkw. położone są na parterze budynku nr 69 przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Całkowita cena nabycia wraz z podatkiem VAT wyniosła 10.599.494,94 zł brutto, to jest 8.556.884,50 zł netto.

LC Corp realizuje 5 Dzielnicę etapami. W ramach pierwszych dwóch powstanie 299 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 68 mkw. Do lokali, w zależności od piętra, na którym się znajdują, przynależą balkony, tarasy lub ogródki. W budynku zaplanowano duży garaż podziemny i cichobieżne windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt budynków wpisuje się w aktualne trendy w urbanistyce, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

Od ścisłego centrum Krakowa, czyli Rynku Głównego inwestycję dzielą zaledwie dwa kilometry. W niewielkiej odległości znajdują się m.in. Park Młynówka Królewska, Park Kleparski, Park Krakowski, Park Jordana i Krakowskie Błonia. Przy ul. Racławickiej działa Centrum Wspinaczkowe. Duży wybór szkół i przedszkoli na Krowodrzy będzie atutem dla rodzin z dziećmi.

Sąsiedztwo uczelni wyższych takich, jak AGH, Politechnika Krakowska czy Uniwersytet Jagielloński to wygoda dla osób młodych lub szukających mieszkania na wynajem. Szybki dojazd do ważnych arterii drogowych i łatwo dostępna komunikacja miejska umożliwiają sprawne poruszanie się po mieście. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, nieco dalej przystanki tramwajowe oraz autobusowe linie pośpieszne i nocne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych