5 Mórz wkrótce z basenem krytym

Basen zostanie oddany do użytku na koniec marca 2017 razem z budynkami C i D.
W okresie jesiennym deweloper - Przedsiębiorstwo Budowlane Domos wykonał szalowanie i zbrojenie słupów kondygnacji nadziemnej oraz murowanie ścian kondygnacji nadziemnej.


Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2017 09:14

Budowa basenu krytego na osiedlu 5 Mórz realizowanym przez Przedsiębiorstwo Budowlane Domos rozpoczęła się w maju 2016 r. W tym okresie trwały prace polegające na szalowaniu i zbrojeniu niecki oraz ścian basenu.

Oprócz basenu powstanie na osiedlu sauna sucha i parowa, brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz miejsce wypoczynku. Nie zabraknie, również przebieralni oraz pomieszczeń sanitarnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Malownicze kąpielisko

Kompleks apartamentowy 5 Mórz mieści się przy ulicy Lotniczej 1 w miejscowości Sianożęty. Jest to niewielka nadmorska wieś letniskowa w województwie zachodniopomorskim. Apartamenty znajdują się 250 metrów w linii prostej od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Letnie kąpielisko Sianożęty to aż 1400 m linii brzegowej w malowniczym krajobrazie Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego.

Modernistyczne bryły apartamentowców

Kameralny kompleks apartamentowy 5 Mórz tworzyć będzie pięć budynków o wysokości pięciu kondygnacji. Charakteryzują się prostymi, modernistycznymi bryłami i neutralnymi barwami wykończenia. Istotne dla kompozycji tych obiektów są przestronne balkony i tarasy, wyjątkowo reprezentacyjne na najwyższych piętrach. Wszystkie budynki wykonane zostaną ze ścian Silka, zapewniających wysoką izolację akustyczną, dachy zaś zostaną pokryte dachówką ceramiczną.

Niepowtarzalne szklane dekoracje

Każdy z pięciu budynków zostanie wykończony z użyciem motywu przewodniego: dwa przykładowe motywy to morski i roślinny. Deweloperowi zależy na wsparciu polskich rzemieślników i artystów dlatego też w propozycjach wykończenia znajdą się m.in. fotele projektu Piotra Kuchcińskiego, niepowtarzalne szklane dekoracje nawiązujące do motywu przewodniego budynku czy grafiki studentów ASP na klatkach schodowych.

Siłownia plenerowa i place zabaw

Deweloper zakłada również wykonanie przestrzeni ogólnodostępnych pomiędzy budynkami: ciągów komunikacyjnych, miejsc postojowych, przestrzeni wypoczynkowej, placów zabaw, siłowni plenerowej, nasadzeń zieleni i wyposażenie terenu w obiekty małej architektury. W fazie realizacji znajdują się obecnie budynki C i D, natomiast w fazie projektu: budynki A, B, E, kryty basen, centrum spa oraz piętrowy parking z lokalami użytkowymi.

W ofercie są apartamenty przeznaczone na pobyt stały, bądź tymczasowy w ramach wypoczynku. Istnieje możliwość kupna apartamentu wykończonego pod klucz, bądź też pod klucz z wyposażeniem (meblami).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych