Acatom ruszył z budową osiedla Na Lotnisku 1

Inwestycja firmy Acatom - Na Lotnisku 1 to nowoczesny dziesięciopiętrowy budynek wielorodzinny, zlokalizowany w rejonie ul. Broniewskiego i Urbanowicza w Krakowie.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 16:47

Kompleks Na Lotnisku 1 obejmował będzie 148 mieszkań w metrażach od 19 do 135 mkw. z możliwością podziału i łączenia. Wszystkie lokale posiadają balkony lub loggie. Ze względu na wspaniałe walory widokowe te na trzech ostatnich kondygnacjach wyposażono w duże przeszklenia oraz indywidualne tarasy.

W obiekcie zaplanowano również przestrzeń o przeznaczeniu handlowo-usługowym na poziomie parteru i pierwszego piętra. Oferowane lokale usługowe mają powierzchnię od 45 do 182 mkw. z możliwością ich łączenia i dzielenia. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dla lokali usługowych zaprojektowane zostały odrębne klatki schodowe wraz windami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek będzie posiadał wózkownie, komórki lokatorskie i miejsca postojowe zarówno przed budynkiem jak i w wielostanowiskowym garażu podziemnym.

Atutem inwestycji jest dobra lokalizacja. Osiedle powstaje blisko bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej pozwalającej szybko dostać się do centrum miasta. Osiedle sąsiaduje też z Plantami Bieńczyckimi, czyli terenem rekreacyjnym o powierzchni prawie 17 hektarów z licznymi alejkami spacerowymi oraz placami zabaw.

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska, czyli: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, Dom Handlowy Wanda i Centrum Handlowe Czyżyny oraz przychodnie zdrowotne. Deweloper – firma Acatom planuje zakończyć budowę w czwartym kwartale 2017 roku. Budowa już rozpoczęta! Termin realizacji IV kw. 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych