Acciona z pozwoleniem na użytkowanie kolejnej inwestycji w Miasteczku Wilanów

AR4, szósta inwestycja dewelopera Acciona na terenie Miasteczka Wilanów, otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Budynek powstał przy Alei Rzeczypospolitej 4 w Warszawie. Odbiory lokatorskie planowane są już na przełomie września i października tego roku.

Autor: housemarket.pl 18 sierpnia 2021 12:51

Inwestycja AR4 mieści się w samym centrum Miasteczka Wilanów. Budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2019 roku, a ukończona została w czerwcu tego roku. Inwestycja składa się z budynku wielorodzinnego oferującego 116 mieszkań oraz 10 lokali usługowych usytuowanych na parterze. Budynek posiada 5 kondygnacji wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Generalnym wykonawcą inwestycji był Mostostal Warszawa.

Mieszkańcy AR4 będą mieli do swojej dyspozycji całodobową ochronę, plac zabaw, klub mieszkańca, monitoring, usługi w budynku, windę, rowerownię, wózkownie oraz duży dziedziniec – patio wypełniony zielenią oraz ławkami. Okolica inwestycji obfituje w liczne restauracje i kawiarnie, sklepy spożywcze, siłownie oraz rozmaite punkty usługowe. W pobliżu zlokalizowane są również szkoły, przedszkola i żłobki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ACCIONA BUDUJE POZA WARSZAWĄ

- Wilanów jest miejscem szczególnym. Byliśmy jednym z pierwszych deweloperów w tej lokalizacji – od razu wyczuliśmy potencjał tej dzielnicy. Niska zabudowa, przyjazna, bezpieczna i zielona okolica, jak również piękna architektura oraz wysoki standard wykonania to czynniki, które wpłynęły na popularność najnowszej inwestycji Acciona w tym miejscu. Z wielką radością szykujemy się do przekazania mieszkań oraz lokali usługowych właścicielom” – dodała Katarzyna Unold.

Inwestycja AR4 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, w odległości 10 km od centrum Warszawy.

Acciona realizuje też inwestycje w innych dzielnicach Warszawy m.in. Apartamentów Pańska przy Rondzie Daszyńskiego czy Osiedla Leśnego na Bemowie. W 2020 roku deweloper podjął decyzję o rozwoju firmy oraz ekspansji na nowe rynki. W 2021 roku Acciona rozpoczyna kolejne inwestycje w nowych lokalizacjach. Trwa już sprzedaż mieszkań w ramach osiedla Blanco w Pruszkowie, którego budowa ruszy już niebawem. W planach firmy są też nowe inwestycje w Trójmieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych