Activ Investment lada chwila wchodzi na budowęHouseMarket.pl - 03 grudnia 2015 16:17


Apartamenty Mogilska to najnowsza inwestycja krakowskiego dewelopera Activ Investment, która powstanie na Grzegórzkach, zaledwie 2,5 km od centrum Krakowa.


Inwestycja zlokalizowana będzie w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Mogilskiej.  Ceny mieszkań zaczynają się od 5600 zł za mkw. Prawie 30 proc. mieszkań znalazło już  nabywców. Rozbudowana i zmodernizowana sieć komunikacji publicznej umożliwia dojazd do centrum w zaledwie kilkanaście minut.

- To właśnie  uniwersalna lokalizacja sprawia, że zakup mieszkania zarówno dla siebie jak i w celach inwestycyjnych,  w chwili obecnej jest wyjątkowo popularny – mówi Krzysztof Cabała, kierownik działu sprzedaży, krakowskiego oddziału Activ Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Klienci Apartamentów Mogilska nie powinni mieć żadnego problemu z wynajęciem lokalu, zwłaszcza jeśli będzie to kawalerka bądź nieduże mieszkanie dwupokojowe do 40 mkw. Takich mieszkań jest wiele w ofercie. Poszukujący większego lokum  także znajdą coś dla siebie - największe mieszkania w inwestycji są dostępne w metrażach do 59 mkw.

W budynku funkcjonować będą cichobieżne windy, zapewniające bezpośrednią komunikację dowolnego piętra z dwupoziomowym parkingiem podziemnym zawierającym 143 miejsca postojowe. Nie zabraknie także komórek lokatorskich, oraz stanowisk dla rowerów na zewnątrz budynku.

Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu, na który wydano już prawomocne pozwolenie na budowę planowane jest na początku 2016 r.