Activ Park wyrośnie tuż obok lasu

Najnowsza inwestycja firmy Budstol Invest to nowoczesny budynek wielorodzinny o nietuzinkowej architekturze i niespotykanych w Bydgoszczy rozwiązaniach funkcjonalnych.

Autor: HouseMarket.pl 20 października 2016 16:39

Activ Park to jedna z najnowocześniejszych inwestycji w dzielnicy Fordon, której rozpoczęcie nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Dużą atrakcją dla mieszkańców lubiących aktywnie spędzać czas będzie usytuowana na poziomie czwartego piętra budynku w formie tzw. zielonego  dachu, między innymi siłownia zewnętrzna połączona z częścią rekreacyjną i  z widokiem na sąsiadujący z inwestycją las. Activ Park to trzy klatki schodowe, każda wyposażona w nowoczesną windę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ciekawym zabiegiem architektonicznym w tym budynku jest konstrukcja dwóch części od południowej strony, w formie kaskad wyższych od pozostałej części o dwa piętra tworzących dwie wieże. W budynku będzie łącznie 94 mieszkania w metrażach 24 mkw. do 98 mkw. W ofercie nie zabraknie lokali z dostępem do ogródków na parterze jak również mieszkań z dużymi tarasami na tzw. zielonym dachu.

Do pozostałych mieszkań będą przynależeć przestronne balkony  o powierzchni  nawet 21 mkw. Dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsc postojowych w hali garażowej skomunikowanej z pozostałymi kondygnacjami windą. Każdy nabywca lokalu mieszkalnego będzie mógł zakupić komórkę lokatorską, których większa część będzie znajdowała się w hali garażowej, a 16 komórek zlokalizowanych będzie na poszczególnych  kondygnacjach w budynku.

Usytuowanie Activ Parku to również bliskość szkół, sklepów, przychodni zdrowia oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Zaledwie 10 minut drogi spacerem będzie budowane nowoczesne centrum usługowo-handlowo-rozrywkowe między innymi z salami kinowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych