Active Residence rozpoznawalnym punktem na mapie Lublina

Active Residence to prestiżowy projekt mieszkaniowy, położony w centrum, Lublina, w miejscu, które oferuje przyszłym mieszkańcom spokój, komfort oraz sąsiedztwo odnowionego Ogrodu Saskiego.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 10:45

Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza – parter – będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

W apartamentowcu znajdą się penthouse’y i apartamenty  o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw. Ambicją dewelopera jest, aby Active Residence stał się wyjątkowym, rozpoznawalnym punktem na mapie Lublina.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt apartamentowca pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. Architekci zadbali, by obiekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz zielone dywany z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.

Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness dostępną wyłącznie dla mieszkańców budynku. Do części apartamentów, wszystkich penthause’ów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji.

Część apartamentów i wybrane penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Niektóre penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach deweloper zamontuje wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek wyposażono w wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej trzyszybowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych