Active Village karpackim hitem Kristensena

Kristensen Group znów na miejsce swojej inwestycji wybrał Karpacz. Na wysokości ponad 800 m n.p.m. powstanie najwyżej położone osiedle – przy ul. Partyzantów, w sąsiedztwie górskich szlaków turystycznych, ścieżek i narciarskiej trasy FIS.

Autor: HouseMarket.pl 31 sierpnia 2016 11:10

Jak będzie wyglądała Active Village, zdecyduje projekt architektoniczny wyłoniony w konkursie. Active Village będzie trzecim projektem dewelopera w tym mieście. – Sukces sprzedażowy poprzednich apartamentów i wysokie zyski (7-8 proc. stopa zwrotu z inwestycji), jakie osiągają właściciele z wynajmu, pokazują, że Karpacz jest miastem z olbrzymim potencjałem – mówi Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group. – Kupiliśmy pięknie położoną działkę i zamierzamy na niej stworzyć najbardziej urokliwe i kameralne w naszym portfolio osiedle apartamentów ze strefą aktywnego wypoczynku i relaksu. Miejsce, z którego nie będzie się chciało wyjeżdżać – dodaje Jacek Twardowski.

Działka ma blisko 3 ha. Na tym terenie powstanie 115-130 apartamentów wielkości od 48 mkw. do 62 mkw. wybudowanych w dwóch lub trzech etapach. Zwycięski projekt architektoniczny będzie wyłoniony w konkursie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niech wygra najlepszy

Kristensen Group ma już bardzo dobre doświadczenie w organizacji konkursów architektonicznych, które zdobył w Beskidach. Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle, zwycięski wówczas projekt, są mostem między modernizmem typowym dla tego regionu a nowoczesnością. Projekt zyskał nie tylko uznanie dewelopera, ale i właścicieli apartamentów, którzy chętnie nabywają lokale w tej lokalizacji (w budowanym obecnie II etapie Apartamentów Bukowa Góra zostało jedynie 15 z 75 apartamentów w sprzedaży). – Wierzymy w podobny sukces w Karpaczu – przyznaje Jacek Twardowski.

Kristensen Group w Karpaczu

Kristensen Group posiada już w Karpaczu dwie inwestycje – Apartamenty pod Śnieżką przy ul. Myśliwskiej i Komuny Paryskiej (łącznie 104 domy). Wspólnie z władzami miasta deweloper organizował konkurs urbanistyczny na zagospodarowanie deptaka. W projekt zostali zaangażowani mieszkańcy, którzy uczestniczyli w warsztatach planistycznych i mówili, jakie rozwiązania są dla nich interesujące.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych