Adept Investment z projektem na Warmii. Tym razem domy z działką na własność

Warmia Residence to II etap inwestycji na Warmii - osiedle mieszkalne, na którym oprócz całorocznych domów, mieszkańcy będą mogli korzystać z usługi concierge oraz z infrastruktury znanej z najbardziej prestiżowych osiedli największych polskich miast.

Autor: housemarket.pl 23 czerwca 2022 16:12

  • Osiedle ma zatem szansę połączyć luksus willowych dzielnic z komfortem życia w otoczeniu natury.
  • Doskonale sprawdzi się zarówno w wariancie second home oraz jako miejsce do stałego zamieszkania.
  • Termin oddania domów w II etapie to już wrzesień br., a kolejne etapy zaplanowano do oddania jesienią 2023 i 2024 roku.

W ofercie Warmia Residence są domy o powierzchni 80 mkw, sprzedawane wraz z działkami o powierzchniach od 662 do 951 mkw. Wszystkie domy II etapu inwestycji zostaną wykończone i wyposażone w meble. W cenie 450 tys zł zawiera się zabudowa kuchenna, wykończenie łazienki, łóżka i meble w pokojach. Koszt zakupu działki wynosi 120 zł/mkw.

Termin oddania domów w II etapie to już wrzesień br., a kolejne etapy zaplanowano do oddania jesienią 2023 i 2024 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Realizując naszą poprzednią inwestycję Warmia Resort postawiliśmy poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie. Doskonałe wyniki sprzedaży potwierdziły, że idealnie wyczuliśmy potencjał miejsca i potrzeby klientów, którzy szukali połączenia sielskości i wysokiej jakości w sercu Warmii. Nową inwestycją nie tylko chcemy podnieść nasze realizacje na wyższy poziom, ale stawiamy przed sobą cel stworzenia prawdziwej oazy komfortu dla wymagających klientów. Każdy z domów otoczy rozległy ogród, zapewniając mieszkańcom prywatną enklawę, ale równocześnie tworzymy przestrzeń rekreacyjną, zapewniającą rozwój fizyczny i integrację mieszkańców Warmia Residence - mówi Michał Oziębała, prezes Zarządu Adept Investment, inwestora Warmii Resort i Warmia Residence.

Warmia Residence oferuje niezakłóconą harmonię z naturą i miejsce do życia w otoczeniu przyrody, dziewiczych lasów, jezior i licznych terenów rekreacyjnych na obszarze wciąż niedocenianej Warmii, zwanej Zielonymi Płucami Polski. Inwestycję wyróżnia architektura łącząca w sobie lokalne akcenty, styli i komfort. Urocze okiennice, rozległe tarasy i balkony, drewniane balustrady i biel murów tworzą niebanalną atmosferę eleganckich domów otoczonych własnym ogrodem. Wszystko to uzupełnione zostanie o prywatne korty tenisowe, basen, boisko do siatkówki plażowej i badmintona, minigolfa oraz plac zabaw. Właściciele domów będą mogli skorzystać z usługi concierge, w ramach której zamówią m.in. odśnieżanie, koszenie trawy lub rozpalenie w kominku przed przyjazdem do domu.

Wyjątkowym atutem osiedla jest malownicza okolica wraz z położonym w pobliżu inwestycji jeziorem Giłwa, które zapewnia nie tylko doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, ale również leży na trasie popularnych szlaków kajakowych. Warmia Residence powstaje w Worytach, malowniczej miejscowości w pobliżu Gietrzwałdu, zaledwie 1,5 h drogi od Trójmiasta i 2h 45 minut od centrum Warszawy. Do Olsztyna to zaledwie 15 minut. Wokół Woryt znajduje się aż 14 jezior i sieć licznych rzek.

Warmia to teren o wciąż olbrzymim potencjale wzrostu wartości nieruchomości. Polskie grunty należą do najtańszych w Europie, a Warmia to region, w którym nieruchomości należą do wciąż najtańszych w Polsce.

Od 2010 roku gminy objęte unijnymi dotacjami inwestują znaczne środki w rozwój infrastruktury drogowej, remonty i podniesienie walorów turystycznych, a to przyczyniło się do zwiększenia atrakcyjności tego malowniczego terenu dla wszystkich, którym życie w zdrowej, otoczonej naturą miejscowości ma kluczowe znaczenie. Największy potencjał wzrostu mają grunty położone wokół jezior i w pobliżu atrakcji turystycznych, gdzie infrastruktura pozwala na komfortowe życie. Dodatkowo sporo na wartości mogą zyskiwać tereny, które zapewniają łatwy dojazd do lokalnych głównych ośrodków miejskich. Wartość takich nieruchomości w ostatnich latach dynamicznie rośnie, a okres pandemii, kiedy popularny stał się model pracy zdalnej przyczynił się do zainteresowania nieruchomościami w wariancie second home. Atrakcyjność domów na własność poza miastami, jednak w otoczeniu zwartej społeczności rośnie także w świetle niestabilnej sytuacji politycznej i gospodarczej, gdzie dodatkowa nieruchomość i inwestycja w zakup domu na własność z dużym potencjałem wzrostu wartości to zarówno inwestycja, jak i bezpieczeństwo.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych