Agrobex finiszuje z inwestycją Wilczak 20

Zakończyła się realizacji inwestycji deweloperskiej spółki Agrobex - Wilczak 20. U zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej powstał jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych projektów mieszkaniowych na terenie Poznania.

Autor: housemarket.pl 12 stycznia 2021 15:11

Wilczak 20 to nowoczesne osiedle, o interesującej architektonicznie zabudowie, które powstało u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej. Niedawno zakończyła się jego realizacja. Jako ostatni powstał budynek A ze 106 mieszkaniami. Tym samym, od 2011 roku, kiedy rozpoczęła się budowa inwestycji powstało 6 budynków wielorodzinnych z 545 lokalami łącznie.

- Wilczak 20 to dla nas bardzo ważny i duży projekt. Ogromną wagę przyłożyliśmy do komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Nie zabrakło również nowoczesnych, w tym proekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy chwalą sobie także zaaranżowanie przestrzeni pełnych zieleni, które tworzą specyficzny klimat na terenie osiedla - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sprzedaży nadal są jeszcze lokale z ostatniego, V etapu, czyli mieszkania o powierzchni od 47,40 do 58,70 mkw. Ceny rozpoczynają się od 7550 złotych brutto za mkw. Przyszli lokatorzy mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów - idea lub perfect. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj poświęca się na wyszukiwanie odpowiednich produktów.

Projekt Wilczak 20 to nie tylko mieszkania. Inwestycje Agrobexu wyróżnia sporo elementów. Budynki wyposażone są w instalację fotowoltaiczną, która pozwala na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej na częściach wspólnych nieruchomości. Dodatkowym atutem podnoszącym bezpieczeństwo i komfort jest podziemna hala garażowa oraz system monitoringu i kontroli dostępu.

Nie brakuje elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, przestronny i bezpieczny plac zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Dostępne będą także punkty handlowo – usługowe. Niepodważalną zaletą jest również doskonała lokalizacja. Umożliwia ona dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Szybko i sprawnie dojedziemy także do centrów handlowych (Plaza, Pestka). Zwolenników aktywności fizycznej zadowala bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych. Tereny nadwarciańskie to jedynie 300 metrów od osiedla.

Dopełnieniem inwestycji Wilczak 20 jest zakończona już przebudowa znajdującego się na terenie inwestycji budynku dawnej spalarni. Projekt autorstwa uznanych architektów Piotra Litoborskiego i Piotra Marciniaka będzie spełniał funkcje handlowo-usługowe oraz biurowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych