Aleja Pokoju IIIa z pozwoleniem na użytkowanie

Atal ogłosił zakończenie budowy oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla etapu IIIa nowoczesnego osiedla Atal Aleja Pokoju. Kompleks jest usytuowany przy jednej z głównych arterii stolicy Małopolski. Inwestycja liczy 124 mieszkania. Zdecydowana większość została już wyprzedana.

Autor: housemarket.pl 21 grudnia 2021 11:30

- Osiedle to wyróżnia wysoki standard wykończenia, zróżnicowana oferta mieszkaniowa i atrakcyjna lokalizacja, z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych. Jest to idealna opcja dla kogoś kto chce mieszkać w mieście, niedaleko centrum, ale też w okolicach parków i terenów zielonych. Mieszkania z tego etapu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i praktycznie wszystkie zostały wykupione. Spośród ponad 730 mieszkań, wchodzących w skład wszystkich 4 etapów, w sprzedaży pozostało już tylko kilkanaście - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

W ramach inwestycji powstały dwa pięciopietrowe budynki z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie - od ergonomicznych kawalerek po czteropokojowe apartamenty. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano wózkownię oraz garaż podziemny, w którym znalazło się 150 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Na parkingu zewnętrznym przewidziano dodatkowe 15 miejsc. Rowerzyści mają możliwość przechowania swoich jednośladów w rowerowni wewnątrz budynku lub na zewnątrz korzystając ze stojaków. Na parterach przewidziano również dwa lokale usługowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Atal Aleja Pokoju łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Najbliższe otoczenie zyska zieloną oprawę, gdyż w obszarze między zabudowaniami przewidziano zielone tereny rekreacyjne dla mieszkańców. Za projekt inwestycji odpowiedzialna jest pracownia B2 STUDIO, która działa na rynku od 1995 roku i jest laureatem wielu nagród i wyróżnień (m.in. Fasada Roku, Perła Krakowa, Złoty Sokół).

Atrakcyjna architektura i komfort to nie jedyne zalety tego kompleksu. Jest on usytuowany w rejonie Krakowa, który jest bardzo dobrze skomunikowany zarówno z centrum, innymi dzielnicami miasta, jak i obszarem podmiejskim. Bulwary Wiślane są oddalone zaledwie o 3 kilometry, a to właśnie przy i wzdłuż Wisły, toczy się towarzyskie oraz rekreacyjne życie miasta.

W ramach osiedla Atal Aleja Pokoju dostępne są jeszcze jedynie mieszkania w etapie IIIb. Ich ceny kształtują się w przedziale 8 800 – 9 900 zł za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych