Aleje Praskie- pokaźna inwestycja Develii w Warszawie

Develia przygotowuje nowe osiedle mieszkaniowe w Warszawie -Aleje Praskie. W pierwszych sześciu etapach powstanie w sumie blisko 1 200 lokali. Inwestycja trafi do sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Autor: housemarket.pl 06 września 2021 16:02

  • Develia wybuduje osiedle Aleje Praskie w Warszawie.
  • Projekt będzie realizowany zgodnie ze strategią Develii ogłoszoną na lata 2021-2025, która zakłada budowę ekologicznych osiedli z licznymi udogodnieniami.
  • W ramach projektu powstanie około 1200 mieszkań. 

Aleje Praskie to wieloetapowe osiedle, które powstanie w atrakcyjnej części Pragi Południe przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Grochowa i Kamionka. W 4- i 6-piętrowych budynkach zaplanowano budowę blisko 1 200 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni. Do wszystkich lokali przypisane będą balkony, duże tarasy lub ogródki. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji przynależne miejsca w garażu z możliwością dostosowania ich do ładowania pojazdów elektrycznych. W parterowych kondygnacjach budynków znajdą się także powierzchnie usługowe.

CZYTAJ TEŻ: ZMIANY W DEVELIA. BĘDZIE WIĘCEJ MIESZKAŃ - TAKŻE NA WYNAJEM

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt uwzględnia liczne ekologiczne rozwiązania i tym samym wpisuje się w strategię Develii na najbliższe 5 lat.

- Naszym celem jest zaspokajanie rosnących potrzeb nabywców, dlatego wciąż dostosowujemy portfel nieruchomości mieszkaniowych do aktualnych trendów i wymagań klientów. W nowych inwestycjach wprowadzamy nowoczesne rozwiązania ekologiczne, takie jak lampy solarne, tężnie solankowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Oprócz tego kładziemy nacisk na zwiększoną ilość zieleni z roślinami tlenowym, małą architekturę i place zabaw – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Osiedle zlokalizowane będzie w prężnie rozwijającej się okolicy, z bogatą infrastrukturą komunikacyjną, usługową i edukacyjną. 

Aleje Praskie mają zostać wprowadzone do sprzedaży we wrześniu tego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych