Alpha Park rośnie w Ursusie

182 mieszkań, różnorodne metraże, łazienki z oknami. W warszawskim Ursusie trwają prace nad drugim i trzecim etapem osiedla Alpha Park. Budynek B urósł już na siedem z zaplanowanych ośmiu pięter, a C osiągnął stan zero. Przewidziany termin zakończenia prac to IV kwartał 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 28 listopada 2016 16:01

Alpha Park to kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Inwestycję realizuje firma RED Real Estate Development, która na polskim rynku działa od 10 lat. Do tej pory deweloper oddał tutaj do użytku 539 mieszkań. Teraz kontynuuje prace przy dwóch kolejnych etapach. W budynku B znajdzie się 87 lokali (o powierzchni 32-80 mkw.). Są w sprzedaży od kilku miesięcy. Cieszą się dużą popularnością – na tym etapie sprzedano już 40 proc. z nich. Jednocześnie trwają prace nad budynkiem C (31-65 mkw.). Tutaj zakończyła się przedsprzedaż mieszkań.

– Konsekwentnie realizujemy plan. Budynek B urósł już na siedem z ośmiu pięter, a C osiągnął stan zero, co oznacza doprowadzenie robót budowlanych do poziomu terenu. Prace przebiegają zgodnie z planem, dlatego zakończenie budowy planujemy na IV kwartał 2017 roku – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łazienka z widokiem

Nowością proponowaną przez dewelopera w budynku B będą łazienki z oknami. Na osiedlu znajdują się również rozwiązania ekologiczne, z których słynie inwestor. Po raz kolejny osiedle Alpha Park oferuje możliwość wyboru – mieszkania w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba rozwiązania łączy wysokiej jakości standard RED Plus.

– Coraz więcej osób decyduje się na mieszkania z wykończeniem. Powód jest prosty – to oszczędność czasu, a także pieniędzy. Klienci nie szukają materiałów i wykonawców na własną rękę, tylko zdają się na naszych zaufanych partnerów. Dzięki temu mają gwarancję wysokiego standardu – mówi Teresa Witkowska.

Wykonawcą drugiego i trzeciego etapu osiedla Alpha Park jest Łucz-Bud. Firma ma 20-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego, przemysłowego, a także użyteczności publicznej.

Nowe rozdziały

Ceny mieszkań na osiedlu Alpha Park rozpoczynają się od 5990 zł za mkw. To mniej niż warszawska średnia, która w II kwartale 2016 roku wynosiła 7649 zł za mkw. (dane Narodowego Banku Polskiego). Dzięki temu klienci mogą skorzystać z Mieszkania dla młodych, który obejmuje dwu– i trzypokojowe lokale o metrażach 40-60 mkw.

– Środki w ramach rządowego dofinansowania mogą się skończyć w każdej chwili. Jeśli chcemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, z decyzją o zakupie nieruchomości warto się pospieszyć, tym bardziej, że do końca roku obowiązuje niższy, 15-procentowy wkład własny – mówi Teresa Witkowska.

Poza Warszawą międzynarodowy deweloper RED Real Estate Development obecny jest w dwóch miastach w Polsce. We Wrocławiu rozpoczął budowę drugiego etapu popularnego osiedla Nowa Papiernia Ultra Nova z soft loftami i apartamentami. Z kolei w Poznaniu zakończył budowę 13-piętrowego wieżowca Red Park. Łącznie inwestor wybudował dotychczas 933 mieszkań – 539 w Warszawie, 265 w Poznaniu oraz 129 we Wrocławiu.

Osiedle Alpha

Kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Charakteryzuje się przemyślaną architekturą zewnętrzną i jednolitym stylem zabudowy. Inwestycję prowadzi firma RED Real Estate Development, która na polskim rynku działa od 10 lat. Budowa osiedla Alpha rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano trzy etapy – w sumie 450 mieszkań.

W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu – osiedla Alpha Park. W trzech budynkach powstaje 270 mieszkań, a pierwsze z nich zostały oddane do użytku w II kwartale 2016 roku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Do dyspozycji jest podziemny parking oraz wspólne patia.

W kwietniu 2016 roku rozpoczęła się realizacja II i III etapu osiedla Alpha Park. W nowych budynkach znajdzie się 182 mieszkań. Klienci mogą wybierać w różnych lokalach pokojowych. Nowością są między innymi łazienki z oknami. Do każdego mieszkania przynależą przestronne balkony, tarasy, ogródki lub loggie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych