Amerykanka Residence. Apartamenty i lofty w dawnym młynie

Amerykanka Residence, inwestycja spółki Amerykanka Struktura, to 90 ekskluzywnych apartamentów i unikatowych loftów w rewitalizowanym budynku byłego młyna z początków XX wieku w Wieluniu.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2016 09:01

Ideą przedsięwzięcia jest stworzenie enklawy niepowtarzalnego klimatu i stylu. Efekt końcowy będzie rezultatem połączenia nowoczesności i historycznego ducha miasta.

Ekskluzywne apartamenty i unikatowe lofty zostaną ulokowane w rewitalizowanym budynku byłego młyna z początków XX wieku. Inwestycja składać się będzie z trzech niezależnych obiektów połączonych ze sobą klatkami schodowymi oraz garażem podziemnym o całkowitej powierzchni około 10 tys. metrów kwadratowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rezydencja wyposażona będzie w windy i plac zabaw dla dzieci. Na terenie posiadłości deweloper – spółka Amerykanka Struktura planuje także stworzenie centrum wypoczynku składającego się między innymi z siłowni, sali fitness i saun.

Cały kompleks będzie ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Zakończenie budowy planowane jest na wiosnę 2017 r. Z projekt odpowiada Włodarczyk Projekt Architektoniczne Biuro Projektowe. W inwestycji, która jest pod opieką konserwatora, znajdzie się 90 apartamentów i loftów.

Lokale o zróżnicowanej powierzchni znajdują się w zespole czterokondygnacyjnego apartamentowca. Budynek będzie miał fasadą z cegły, kamienia i białego tynku. Na uwagę zasługuje mała architektura i otaczająca ją zieleń, głównie brzozy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych