Angel City. Pierwsi mieszkańcy odbierają klucze do apartamentów

Angel Poland Group zakończyło realizację wrocławskiej inwestycji Angel City. Mieszkańcy odbierają klucze do apartamentów.

Autor: housemarket.pl 20 grudnia 2021 15:24

  • Obecnie trwają odbiory mieszkań w ramach projektu Angel City.
  • Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nich po Nowym Roku.
  • W budynku zaprojektowano 370 mieszkań.

W budynku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie starego rynku  zaprojektowano 370 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od jednopokojowych, aż po ponad 100-metrowe apartamenty z tarasami. Doskonała lokalizacja jest atutem zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli, ponieważ zapewnia liczne możliwości spędzania wolnego czasu. Dla wygody i wysokiego komfortu życia mieszkańców na paterze zaplanowano pasaż handlowo-usługowy o powierzchni ponad 2000 mkw.

- Angel City to jedna z naszych flagowych inwestycji powstałych we Wrocławiu. 21 grudnia rozpoczniemy przekazywanie w ręce mieszkańców kluczy do ich nowych mieszkań i choć dysponujemy jeszcze wolnymi lokalami, dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu oferta z dnia na dzień maleje. Już na etapie projektowania, budynek został dopracowany w najmniejszych detalach pod względem funkcjonalności, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się wieloma udogodnieniami jak choćby lobby z całodobową ochroną, centrum fitness i strefą SPA oraz salą zabaw dla dzieci. Nasze inwestycje podążają za rosnącą świadomością ekologiczną Polaków, dlatego w podziemnej części budynku przewidzieliśmy stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz rowerownię – mówi Iwona Jurczenko, sales and marketing director West z Angel Poland Group.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper kolejny raz doskonale rozplanował tereny zielone, którymi mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko na wewnętrznym dziedzińcu. Klimatyczne kompozycje zieleni z drzewami zaprojektowano również na części dachów. Angel City to starannie przemyślany koncept, który harmonijnie współgra z otoczeniem Przedmieścia Oławskiego. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie w pod koniec listopada tego roku. Za projekt odpowiada studio architektoniczne EPR Architects. Do połowy grudnia deweloper podpisał umowy o łącznej wartości około 150 mln złotych.

Angel Poland Group to wiodąca firma z branży budowlanej i deweloperskiej, wielokrotnie nagradzana w polskich i międzynarodowych konkursach. Specjalizuje się w segmencie  mieszkań luksusowych, hotelach jak również generalnym wykonawstwie  oraz kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami. Na polskim rynku działa od 18 lat. W tym czasie zrealizowała szereg prestiżowych inwestycji w najlepszych lokalizacjach Wrocławia i Krakowa. Ważnym celem, wyróżniającym działalność Angel Poland Group jest rewitalizacja terenów wokół realizowanych inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych