Angel Poland Group oddaje flagowe inwestycje w Krakowie i Wrocławiu

W inwestycjach Angel City we Wrocławiu i Angel Stradom w Krakowie trwają ostatnie prace wykończeniowe. W tym kwartale nastąpi oficjalne przekazanie kluczy mieszkańcom.

Autor: housemarket.pl 07 października 2021 13:53

  • Angel Poland Group oddaje dwie inwestycje z sektora premium, które wpisują się w ideę rewitalizacji historycznych obiektów oraz terenów poprzemysłowych.
  • We wrześniu inwestor zakończył procedury odbiorowe Angel Stradom i wkrótce zamierza przystąpić do wydawania lokali nabywcom.
  • Wkrótce zostanie oddany do użytku budynek Angel City. Powstanie w nim 370 mieszkań.

Angel Poland Group na polskim rynku działa od 18 lat. W tym czasie zrealizował szereg projektów i zatrudnił setki osób. Obecnie we Wrocławiu wszczynane są ostatnie procedury, których celem jest zakończenie robót budowlanych i przystąpienie do odbioru 370 apartamentów o podwyższonym standardzie. W Krakowie wydawanie 135 apartamentów segmentu premium rozpocznie się w drugiej połowie października.

Firma działa głównie na rynku wrocławskim i krakowskim. Dotychczas zrealizowała tam m.in. kompleksy mieszkaniowe Angel Plaza, Angel City i Angel Wawel w Krakowie oraz Angel Wings, Angel River we Wrocławiu. W ramach grupy działają również dwa wybudowane przez nią hotele we Wrocławiu: The Granary oraz mix use – OVO Hilton Wrocław obejmujący Double Tree by Hilton. Teraz w Krakowie powstaje kolejny – pięciogwiazdkowy Autograph Collection by Marriott, znajdzie się on w bezpośrednim sąsiedztwie Angel Stradom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sąsiedztwie Wawelu

Budowa apartamentowca Angel Stradom dobiegła końca. We wrześniu inwestor zakończył procedury odbiorowe i wkrótce zamierza przystąpić do wydawania lokali nabywcom. W tej chwili na terenie budowy apartamentowca znajdują się ogrodnicy wykonujący ostatnie nasadzenia oraz pielęgnujący gotowe już części ogrodów.

- W dzisiejszym budownictwie kluczowe znaczenie odgrywa zieleń. W ramach akcji Zielone Fundamenty Angel, staramy się zwiększyć liczbę drzew w miastach, w których budujemy. Wiemy, jak ważne jest środowisko naturalne. Zwracają na nie uwagę także nasi klienci, którzy w czasach pandemii szczególnie cenią sobie kawałek zielonej oazy w otoczeniu ich mieszkania. Dlatego łącznie na terenie inwestycji Angel Stradom znajdzie się 40 dużych, co najmniej czterometrowych drzew oraz ponad 10 tys. sztuk mniejszych i większych roślin - wylicza Bartłomiej Kostecki, project manager Angel Stradom.

CZYTAJ TEŻ: ANGEL POLAND GROUP O NAJNOWSZYCH PROJEKTACH 

Część mieszkalna została już prawie w całości sprzedana. Obiekt posiadał 135 apartamentów, z których największy miał ok. 300 mkw.

-  Z dostępnych apartamentów zostawiliśmy jedynie dwa penthousy, widok który się z nich rozpościera jest bezcenny. Wszystkie pozostałe apartamenty znalazły swoich nabywców. Nasi klienci są bardzo świadomi i wiedzą, że lokalizacja jest absolutnie niepowtarzalna, a kupno w naszej inwestycji to najlepszy sposób na ulokowanie kapitału, którego wartość będzie rosła – podkreśla Małgorzata Nowodworska, dyrektor marketingu i sprzedaży Angel Poland Group.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych