Angel Stradom z pozwoleniem na użytkowanie. Już prawie połowa nabywców odebrała klucze

Angel Stradom, inwestycja Angel Poland Group otrzymała
pozwolenie na użytkowanie. Niebawem nowi właściciele zamieszkają w apartamentach mieszczących się u zbiegu ulic Stradomskiej i Dietla. Spośród 135 lokali tylko dwa apartamenty czekają na nowych właścicieli.

Autor: housemarket.pl 01 grudnia 2021 17:05

Segment z widokiem na Wawel usytuowany jest na granicy Starego Miasta i
żydowskiego Kazimierza, przez co stał się częścią jednej z najbardziej popularnych, pełnej kontrastów, wielokulturowej części Krakowa. Wyróżnia go wyrafinowany minimalizm, czyste linie oraz eleganckie wykończenie, do którego wykorzystano najwyższej jakości materiały.

Już w lobby z wewnętrznym ogrodem mieszkańcy będą mogli odciąć się od tętniącego życiem miasta i delektować się ciszą. Soczyście zielone przestrzenie, które działają jak naturalny filtr powietrza w połączeniu z naturalnymi materiałami: drewnem i kamieniem tworzą niepowtarzalną, pełną spokoju i harmonii atmosferę. W apartamentach zachowana została równowaga między intymnością a otwarciem na otaczającą przestrzeń. Całodobowa recepcja, ochrona i monitoring na co dzień zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, a udogodnienia takie jak usługi typu room service czy concierge sprawią, że będą mogli w każdej chwili skorzystać z pomocy w codziennych sprawach. Miłośnicy relaksu dodatkowo będą mieli możliwość uzyskania członkostwa w ekskluzywnym, dzielonym z hotelem Stradom House klubie wellness-spa Sól.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt powstał przy współpracy z Ranni Ziss Architects, londyńskim Studio Blacksheep oraz krakowskim DDJM.

- To kolejna prestiżowa inwestycja APG, która trafia na krakowski rynek. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w segmencie luksusowym oddajemy w ręce mieszkańców klucze do apartamentów, w których życie stanie się jeszcze lepsze. Wiemy, że podczas pandemii przewartościowaliśmy nasze potrzeby i coraz bardziej cenimy sobie dostęp do zieleni, dlatego na terenie inwestycji zostało zasadzonych 40 dużych drzew oraz ponad 10 tys. roślin. Angel Stradom łączy w sobie najlepszą lokalizację z bezpośrednim otoczeniem natury, dlatego ta inwestycja jest dla naszych klientów tak wyjątkowa – mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group w Krakowie.

Mieszkańcy wraz z kluczami otrzymają dostęp do unikalnej w skali kraju, innowacyjnej platformy MyTower, służącej do kompleksowego zarządzania nieruchomościami, płatności i kontroli budżetu, budowania relacji z sąsiadami oraz komunikacji z zarządcą i dostawcami usług. Należąca do Angel Poland Group, spółka Angel Management zajmująca się zarządzaniem i obsługą należących do Grupy nieruchomości, za stworzenie i wdrożenie aplikacji mobilnej – MyTower w październiku nominowana została do Nagrody Gospodarczej „Dolnośląski Gryf”, przyznawanej przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządu terytorialnego za najważniejsze osiągnięcia gospodarcze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych