Apartamenty 4Seasons Resort: przestronnie i luksusowo

4Seasons Resort to najnowszy projekt aparthotelu, który powstanie w Świeradowie-Zdroju. Na przyszłych mieszkańców czeka łącznie 128 przestronnych apartamentów rozmieszczonych na pięciu piętrach budynku.

PropertyDesign.pl

Autor: PropertyDesign.pl 09 marca 2017 10:38

4Seasons Resort to najnowszy projekt wrocławskiej pracowni Q2Studio. Na obiekt składają się dwie równolegle bryły, połączone jednokondygnacyjną częścią wspólną, stanowiącą serce całego budynku. To w tym miejscu mieścić się będzie lobby oraz restauracja dostępna zarówno dla mieszkańców hotelu, jak i gości z zewnątrz. Na parterze zlokalizowano również strefę Spa z basenem i jacuzzi, a dla zapewnienia wygody gości na poziomie -1 zaprojektowano parking.

Na przyszłych mieszkańców czeka łącznie 128 przestronnych apartamentów rozmieszczonych na pięciu piętrach budynku. Dzięki przesunięciu względem siebie dwóch brył obiektu w pokojach zapewniono naturalne oświetlenie oraz zagwarantowano nieograniczony widok na pobliski krajobraz, w który doskonale wpisuje się wykonana z naturalnych materiałów elewacja budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niewątpliwym atutem inwestycji są przestronne tarasy zewnętrzne oraz sundeck na dachu części wspólnej, które pozwalają na podziwianie panoramy miasta oraz otaczających je Gór Izerskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych