Apartamenty Apollina. Inteligentne mieszkania w Kowalach

Zrealizowane w Gdańsku przez Towarzystwo Inwestycyjne Investing Apartamenty Apollina to nowoczesny budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie. Częściowo podpiwniczony apartamentowiec jest pięciokondygnacyjny i sześciokondygnacyjny, z dwiema klatkami oraz użytkowym poddaszem.

Autor: HouseMarket.pl 06 lutego 2017 15:37

Obiekt wyposażono jest w windy cichobieżne oraz najdoskonalsze rozwiązania automatyki budowlanej. Każdy z lokali ma instalację przystosowaną do odbioru satelitarnej platformy cyfrowej NC+, UPC, VECTRA.

W budynku usytuowano 48 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych oraz trzy lokale dwupoziomowe. W większości zaprojektowano pokoje dzienne z aneksami kuchennymi i możliwością wydzielenia osobnej kuchni z oknem. Wszystkie mają balkony lub tarasy. W inwestycji zostały ostatnie wolne lokale. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 3850 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper oddaje mieszkania w trzech standardach do wyboru. Pakiet podstawowy oznacza standard deweloperski, a srebrny i złoty umożliwia zakup mieszkania gotowego pod klucz, wykończonego w porozumieniu z klientem.

Inteligentne mieszkania w wyjątkowej ofercie

Apartamenty Apollina to także innowacyjny system zarządzania i kontroli obiektu. Dzięki inteligentnej technologii mieszkańcy mogą z każdego miejsca sprawdzić co dzieje się w domu, kontrolować zużycie energii, klimatyzacji oraz zarządzać urządzeniami elektrycznymi i czujnikami. W ten sposób możliwe jest m.in. zdalne zasłonięcie rolet, sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi, drzwiami, ustawienie temperatury w domu, wyłączenie światła.

Wszystko dzięki bramce Home Center, która steruje systemem Fibaro rozmieszczonym w mieszkaniu. System używa komunikacji bezprzewodowej, dzięki czemu jego instalacja jest nieinwazyjna oraz nie wymaga montowania dodatkowych urządzeń.

Mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkania dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych