Apartamenty Baltin w Mielenku okazją na zysk i wypoczynek nad morzem

Realizowany przez spółkę Multimare kompleks Baltin w Mielenku to m.in. 33 apartamenty z możliwością przeznaczenia ich na wynajem. Inwestycja powstaje w pierwszej linii zabudowy od strony Bałtyku.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2016 08:09

Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu wynosi ponad 3800 mkw. Budynek składa się z dwóch części: hotelowej z pełnym zapleczem oraz apartamentowej, do której prowadzi niezależne wejście. Na trzech kondygnacjach znajdą się 33 lokale mieszkalne. Na każde piętro dojeżdża się cichobieżną windą osobową.

Dwa etapy realizacji kompleksu Baltin

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przewidziano dwa etapy realizacji inwestycji. Pierwszy, część apartamentowa, został zakończony w czerwcu 2016 r. Etap drugi - obejmujący część hotelową z zapleczem, czyli: halą basenową, saunami, spa, restauracją, kinder clubem, salą konferencyjną, tarasem wypoczynkowym na dachu – oddany będzie do użytku w 2017 r.

Deweloper wyposaży cały obiekt m.in. w bezprzewodowe łącze internetowe wifi, instalację alarmową, system kamer i monitoring zarówno wewnątrz jak i na terenie posesji oraz zintegrowany system obsługi gościa.

Parking na terenie obiektu pomieści 53 miejsca postojowe. Część zadrzewiona zostanie zagospodarowana na park z placem zabaw.

Architektura kompleksu Baltin

Projekt architektoniczny i wyposażenia wnętrz jest dziełem renomowanej koszalińskiej pracowni pod kierunkiem Ryszarda Jachtomy. Koncepcja doskonale wpisuje się w nadmorskie otoczenie, wyróżniając jednocześnie niebanalną, nowoczesną formą oraz wysmakowanymi detalami. Bryła obiektu aspirować będzie do najokazalszych budowli w gminie Mielno.

Starannie zaprojektowana przestrzeń każdego apartamentu jest połączeniem nowoczesnego designu, estetyki i funkcjonalności. Standard wykończenia dopasowano zarówno do potrzeb właścicieli, jak i wymogów związanych z ich ewentualnym powierzeniem operatorowi. Każdy lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania.

Apartamenty Baltin na własność

Klienci decydujący się na zakup apartamentu Baltin mają wybór: mogą zameldować się i zamieszkać, samodzielnie zarządzać wynajmem lub przekazać operatorowi w zarządzanie. Atutem Apartamentów Baltin jest nielimitowany dostęp właścicieli i ich gości do pełnej infrastruktury kompleksu, a po oddaniu do użytkowania części hotelowej także do całorocznego basenu krytego, kinder clubu i tarasu na dachu budynku.

Baltin: Kup i zarabiaj 20 proc.

Multimare daje możliwość podpisania umowy pewnego zysku w wysokości 20 proc. w ciągu trzech lat, co oznacza, że przez pierwsze dwa lata na konto właścicieli wpłynie 6,66 proc. wartości netto zakupionego mieszkania, a w trzecim roku - 6,68 proc. Nabywcy, którzy zdecydują się oddać mieszkanie do zarządzania operatorowi będą mogli dwa miesiące mieszkać w swoim apartamencie. Ceny mieszkań zaczynają się od 189 tys. brutto plus cena kompletnego umeblowania - 1 tys. zł netto/mkw. Prawie wszystkie apartamenty znalazły już swoich nabywców. Do sprzedania pozostały ostatnie wolne mieszkania.

 Szeroka plaża z drobnym piaskiem

Atutami miejscowości Mielenko są: szeroka plaża z drobnym piaskiem, zabytkowa aleja lipowa i piękny wydmowy park krajobrazowy, przez który prowadzi ścieżka rowerowo-spacerowa.

Od strony wschodniej Mielenko przylega do Mielna – jednego z najbardziej znanych kurortów nad polskim morzem, cenionego przede wszystkim ze względu na bogatą ofertę rozrywkową oraz doskonałe położenie pomiędzy morzem a jeziorem Jamno.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych