Apartamenty Bobrowiecka 10 ukończone

Realizowane przez spółkę Alnus Development Apartamenty Bobrowiecka 10 zostały ukończone. Pierwsi mieszkańcy odbierają już klucze do swoich mieszkań. Wyjątkowa inwestycja na Dolnym Mokotowie wyróżnia się nieszablonową architekturą. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci.

Autor: HouseMarket.pl 29 maja 2017 09:05

Bobrowiecka 10 powstała w odległości zaledwie 4 km od centrum Warszawy na mokotowskich Sielcach, pomiędzy południowym odcinkiem Traktu Królewskiego – ulicą Sobieskiego i wchodzącą w skład Wisłostrady ulicą Czerniakowską.

W pięciopiętrowym budynku znajdują się 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie o powierzchni od 28 do 122 mkw. Wśród nich jest pięć dwupoziomowych apartamentów z indywidualnymi wejściami bezpośrednio z dziedzińca oraz własnymi ogródkami. W ofercie dewelopera zostały ostatnie apartamenty czteropokojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Części wspólne apartamentowca wyróżnia ponadczasowy, jasny design oraz wysoka jakość wykończeń. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano dwa wewnętrzne dziedzińce. Jeden z nich ma formę placu z elementami małej architektury, chodnikami i zielenią. Centralnym elementem drugiego placu jest pomnik przyrody Czarna Olsza. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba 24-godzinny system monitoringu obejmujący m.in. kamery, ochronę i wideodomofony.

Na parterze pojawi się osiem lokali usługowych, które w ciekawy sposób uzupełnią zaplecze handlowo-usługowe najbliższej okolicy oraz wpłyną na podwyższenie komfortu życia mieszkańców. W podziemnym parkingu znajdują się z kolei 154 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Apartamentowiec jest częścią Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci, w którego skład wchodzą nowo powstający budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6. Całość realizowana jest według autorskiej koncepcji kultury wpisanej w przestrzeń zakładającej obecność sztuki dzięki współpracy z Fundacją Rodziny Staraków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych