Apartamenty Centrum ozdobią ulicę Kaczyńskiego w Kielcach

EkoInvest buduje Apartamenty Centrum w Kielcach przy ul. Kaczyńskiego. Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje. Na parterze znajdą się lokale usługowe, natomiast na wyższych kondygnacjach – mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2016 11:00

W sumie w inwestycji powstanie 27 apartamentów o powierzchni od 31 do 50 mkw., w układach: od jednopokojowych do dwupokojowych. Każdy z balkonem. Dla klientów poszukujących większych metraży deweloper – EkoInvest przygotował koncepcję łączenia mieszkań. W części podziemnej znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Przewidziano windę od poziomu -1, do czwartej kondygnacji budynku.

W standardzie deweloper zapewnia m.in. drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, jednoskrzydłowe, pełne z numerem mieszkania i wizjerem. Z kolei drzwi zewnętrzne, wejściowe do budynku będą dwuskrzydłowe w ramie aluminiowej, przeszklone z samozamykaczem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Izolowane przeciwwilgociowo balkony zostaną częściowo przeszklone szybą bezpieczną. Wyposażono je w balustrady ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo i gres mrozoodporny na posadzce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych