Apartamenty Chodkiewicza. Elegancja w sześciu segmentach

Spółka Apartamenty Kieleckie realizuje inwestycję Apartamenty Chodkiewicza w Kielcach. Przy ul. Chodkiewicza powstaje 12 apartamentów w sześciu segmentach, w zabudowie szeregowej.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 16:28

Każdy z apartamentów posiada garaż o powierzchni ok. 30 mkw., który oprócz funkcji garażowych będzie pełnił rolę typowej komórki lokatorskiej. Apartamenty zlokalizowane są na trzech kondygnacjach: na parterze, piętrze oraz poddaszu. Lokale na parterze liczą od 63 mkw. do 70 mkw. Każdy ma taras o powierzchni ok. 18 mkw. wychodzący z salonu w kierunku południowo-zachodnim.

Pozostałe sześć apartamentów zlokalizowano na piętrze i poddaszu. Posiadają niezależną klatkę schodową z poziomu parteru oraz schody wewnętrzne prowadzące na poddasze użytkowe. Powierzchnia tych apartamentów waha się od 126 mkw. do 133 mkw. Posiadają tarasy od strony południowo-zachodniej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty w eleganckim stylu

Apartamenty Kieleckie założyły możliwość podziału sprzedawanego mieszkania wg potrzeb i wytycznych przyszłego lokatora. W inwestycji został ostatni wolny apartament w cenie 3999 zł za mkw. Ściany wykonane z tradycyjnej ceramiki zostaną ocieplone najcieplejszym na rynku grafitowym styropianem, razem z zastosowanymi energooszczędnymi oknami oraz drzwiami pozwala umieścić inwestycję w puli budynków energooszczędnych.

Elewacje apartamentów wykończone tynkiem kwarcowym oraz silikonowo-silikatowym, współgrają z naturalnym kamieniem oraz egzotycznym drewnem, tworząc nowoczesną bryłę budynku. Balustrady tarasów oraz schodów zewnętrznych podkreślają elementy ze stali nierdzewnej ze szklanym wypełnieniem. Pokrycie dachu wykonano z modnej, płaskiej dachówki ceramicznej w ponadczasowym grafitowym kolorze.

Mieszkanie z kominkiem

Apartamenty otrzymały centralne ogrzewanie oparte na paliwie gazowym wykonane systemie ogrzewania podłogowego. Każdy lokal wyposażono w instalację odkurzacza centralnego. Wbudowano też system kominowy pozwalający na montaż kominka opalanego drewnem. Apartamenty Chodkiewicza to owoc współpracy spółki Apartamenty Kieleckie oraz kieleckiej Pracowni Projektowej MAX.

Mieszkanie przy ul. Chodkiewicza oznacza sąsiedztwo placówek szkolnych i przedszkolnych, licznych sklepów i restauracji. Położenie apartamentów pozwala na szybkie dotarcie do kieleckich galerii handlowych.

W niedalekim sąsiedztwie, bo ok. 2 km, znajduje się rezerwat przyrody nieożywionej Wietrznia, który wraz istniejącym tam Centrum Geoedukacji stanowić może wyśmienity cel rodzinnych wycieczek. Na narciarzy czekają również w niewielkiej odległości od ulicy Chodkiewicza profesjonalne stoki narciarskie, czynne codziennie w sezonie zimowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych