Apartamenty Czarodziejska. Willowa magia estetyki i detalu

Czarodziejska to projekt zrodzony z fascynacji architekturą i niezwykłym miejscem, jakim są Stare Dębniki. Cztery śródmiejskie wille, wpisane w przestronny, prywatny ogród harmonizują z klimatem dzielnicy oraz sąsiedztwem Bulwarów Wiślanych.

Autor: HouseMarket.pl 03 stycznia 2017 11:19

Czarodziejska to połączenie komfortu życia w centrum miasta z przestrzenią, ciszą i zielenią. W opozycji do powszechnych obecnie trendów, inwestor – spółka Czarodziejska postawiła na powrót do najlepszych tradycji architektonicznych. Funkcjonalność uzupełniona jest tutaj dbałością o każdy detal.

W kameralnych willach, mieszczących po siedem mieszkań, do kupienia zostały pojedyncze apartamenty. W budynku nr 14 - dwa lokale o powierzchniach: 104,68 mkw. i 140,75 mkw. W kolejnym - nr 16 wolne są trzy o metrażach: 38,35 mkw., 104,35 mkw. i 204,54 mkw. Z kolei w budynku nr 20, na pierwszym piętrze, na nowych właścicieli czeka apartament o powierzchni 79,76 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty Czarodziejska zaprojektowano dla najbardziej wymagających. Ideą projektu było zapewnienie elastyczności, pozwalającej na indywidualne kształtowanie przestrzeni mieszkań. Liczne przeszklenia, wielostronna ekspozycja pozwalają na maksymalne wykorzystanie dziennego światła we wnętrzach oraz funkcjonowanie w otoczeniu wszechobecnej zieleni.

Piękny prywatny ogród, będzie miejscem dziecięcych zabaw i wieczornych spotkań. Wysublimowany styl wykończenia części wspólnych budynków oraz kondygnacji podziemnej to kolejny dowód na to, że estetyka i dbałość o detale są tutaj priorytetem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych