Apartamenty Facimiech ozdobią Bieżanów-Prokocim

Realizowane przez Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Apartamenty Facimiech powstają przy ul. Facimiech w dzielnicy Krakowa Bieżanów-Prokocim. W ramach inwestycji zostanie zrealizowany kameralny, trzypiętrowy budynek, w którym zaprojektowano 20 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 10:01

Apartamenty Facimiech powstają w miejscu z doskonale rozwiniętą komunikacją tramwajową i autobusową, a także możliwością dogodnego dojazdu samochodem zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i obwodnicy Krakowa. Atrakcyjność lokalizacji, to również rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w tym sklep Tesco, jak również przedszkola, szkoły, placówki medyczne.

W ramach inwestycji zostanie zrealizowany kameralny, trzypiętrowy budynek, w którym zaprojektowano 20 lokali od jednopokojowych do trzypokojowych o zróżnicowanych rozkładach i ekspozycjach. Ceny zaczynają się od 5800 za metr kwadratowy. Większość mieszkań, to lokale narożne, a więc zapewniające optymalne doświetlenie wnętrza i dobrą funkcjonalność. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2017.r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych